Oferta pracy

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży klienta hurtowego

LED Labs Sp. z o.o.

Biskupińska 23d

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie Działu Handlowego w codziennej pracy i obsłudze klienta

  • obsługa handlowa nowych i bieżących klientów

  • nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami

  • opracowywanie ofert handlowych i wprowadzanie zamówień do systemu

  • przygotowywanie zestawień i raportów dotyczących danych handlowych

  • pozyskiwanie nowych klientów na rynku polskim

  • bieżąca obsługa programu CRM

  • raportowanie z wykonanych zadań w programie CRM

  • współpraca z działem Magazyn i Logistyka

  • raportowanie przełożonemu informacji rynkowych

  • postępowanie zgodnie ze strategią i wartościami firmy

  • dbanie o utrzymywanie bardzo dobrego kontaktu z przełożonymi oraz współpracownikami

Nasze wymagania

  • doświadczenie w branży oświetleniowej, elektrotechnicznej (lub branży pokrewnej)

  • wykształcenie średnie, techniczne lub wyższe

  • doświadczenie handlowe

  • zdolności sprzedażowe, szczególnie umiejętności prowadzenia rozmów handlowych telefonicznie

  • wysoce rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • umiejętność samodzielnego planowania, rozliczania i raportowania wyników pracy

  • odpowiedzialność i orientacja na cel, jakość i efekty

Mile widziane

  • doświadczenie w branży oświetleniowej, elektrotechnicznej

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • atrakcyjne wynagrodzenie i motywujący system premiowania

  • niezbędne nowoczesne narzędzia do pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez dodatkowe zadania indywidulane, realizowane w ramach prac projektowych oraz udziału w programach szkoleniowych

  • pracę w młodym, dynamicznym i ambitnym zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

LED Labs sp. z o.o., właściciel marki LUMINES Lighting

Jesteśmy jednym z liderów segmentu profili aluminiowych do oświetlenia LED - znanych pod marką LUMINES Lighting. Działamy od 2006 roku w branży oświetlenia LED.

Przewiń do profilu firmy