Oferta pracy

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

GEA Tuchenhagen Polska sp. z o. o.

  • Koszalin

    Koszalin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielna obsługa administracyjna klientów i zamówień,

  • Przetwarzanie zamówień sprzedaży,

  • Koordynacja procesu wysyłki towarów do klienta (transport krajowy i międzynarodowy),

  • Przyjmowanie towarów na magazyn i monitorowanie zapasów magazynowych,

  • Fakturowanie,

  • Windykacja należności od klientów,

  • Prowadzenie dokumentacji i generowanie niezbędnych raportów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe,

  • Doświadczenie w pracy o podobnym profilu mile widziane,

  • Samodzielność i umiejętność organizacji pracy własnej,

  • Dobra znajomość pakietu MS Office,

  • Znajomość obługi systemów ERP (SAP mile widziany),

  • Dobra znajomość języka angielskiego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

GEA jest jednym z największych na świecie dostawców rozwiązań dla przemysłu przetwórstwa spożywczego, napojów i innych procesów. Zatrudniamy około 17.500 pracowników w 50 krajach na świecie. W Polsce pracuje ponad 200 osób. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy