Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 17.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Kraków
    Lubisz nawiązywać i podtrzymywać relacje biznesowe? Potrafisz zadbać o profesjonalną obsługę klienta zagranicznego? Jeżeli tak, dołącz do naszego zespołu i poznaj sekrety sprzedaży jednego z największych dystrybutorów komponentów elektronicznych na świecie! Stworzymy przestrzeń do realizacji Twoich pomysłów i rozwoju zawodowego.

    Zadania, które chcemy Ci powierzyć to:

    • analiza potrzeb i wymagań rynku krajów afrykańskich i bliskowschodnich;
    • pozyskiwanie nowych klientów i rozwijanie współpracy z istniejącymi;
    • obsługa i budowanie długofalowych relacji z klientami;
    • sprzedaż produktów firmy.
    Oczekujemy:
    • biegłej znajomości języka angielskiego;
    • doświadczenia na podobnym stanowisku ;
    • znajomości programów, aplikacji i narzędzi pomocnych w wykonywaniu służbowych obowiązków;
    • łatwości w nawiązywaniu kontaktów międzyludzkich;
    • dyspozycyjności, elastyczności i doskonałej organizacji pracy własnej.
    Znajomość specyfiki rynku Afryki Wschodniej i Południowej będzie dodatkowym atutem.
    Szkolenia i kursy językowe
    Pracę w międzynarodowym środowisku
    Integracje
    Prywatną opiekę medyczną

    Karty sportowe
    Kase zapomogową
    Wczasy pod gruszą
    karty prepaidowe
    Sekcje sportowe

    Parking dla rowerów
    Dofinansowania
    do posiłków
    Świeże owoce i jogurty
    i o wiele więcej

    Oferty zawierające CV prosimy przesłać za pomocą Aplikuj.

    W tytule wiadomości proszę powołać się na nazwę stanowiska.