Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży

Luxon Sp. z o.o.O firmie

Luxon Sp. z o.o.

Kwiatowa 45

Krępice (pow. średzki)

Twój zakres obowiązków

  • Wyszukiwanie i pozyskiwanie do współpracy biur projektowych/architektów zainteresowanych współpracą z Luxon LED,

  • Utrzymywanie relacji z klientami i partnerami biznesowymi,

  • Pozyskiwanie informacji o planowanych nowych inwestycjach (poprzez kontakt telefoniczny/mailowy/platformy).

  • Aktualizacja danych w systemie CRM.

  • Pełnienie funkcji doradczej w kwestii dopasowania produktów do indywidualnych potrzeb partnera biznesowego.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pozyskiwaniu i obsłudze Klienta B2B

  • Mile widziane doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta i sprzedaży,

  • Łatwość nawiązywania kontaktu, otwartość i pozytywne nastawienie (to bardzo ważne w pracy z biurami projektowymi).

  • Chęć do uczenia się i łatwość przyswajania wiedzy (szczególnie zagadnień technicznych).

  • Wytrwałość, samodzielność i dynamizm w działaniu (będą potrzebne podczas wielu rozmów telefonicznych).

  • Kreatywność i nastawienie na poszukiwanie nowych rozwiązań.

  • Bardzo dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • Pakiet niezbędnych szkoleń na start, wdrożymy Cię i nauczymy wszystkiego.

  • Możliwość współpracy zdalnej z dowolnego miasta ( proces rekrutacji oraz wdrożenia online)

  • Możliwość rozwoju i awansu – To Ty będziesz budować ten dział!

  • Pracę w młodym zespole, w nieformalnej atmosferze i w środowisku otwartym na zmiany i nowe pomysły!

Jesteśmy polskim producentem oświetlenia LED aktywnym na polskim i europejskich rynkach. Dzięki jasnej wizji rozwoju i konsekwencji jesteśmy najszybciej rozwijającą się spółką w branży LED. Dołącz do naszego zespołu a przekonasz się, że stworzyliśmy dla Ciebie przyjazne środowisko pracy, w którym opieramy się na takich wartościach jak szacunek, uczciwość i partnerstwo w relacjach.

Przewiń do profilu firmy

Codziennym wyzwaniem na tym stanowisku będzie kontakt i pozyskiwanie do współpracy Klientów czyli biur projektowych branży elektrycznej. Idealny kandydat to osoba o wysoko rozwiniętych umiejętnościach komunikacyjnych i organizacyjnych, dla której kontakt z klientem to czysta przyjemność!