Ta oferta pracy jest nieaktualna od 220 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Obsługi Kluczowych Klientów

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    KILARGO to polska firma produkcyjno handlowa, właściciel marki AUGUSTO. Nasze zakłady produkcyjne należą do najnowocześniejszych w Europie. Zbieramy doświadczenia ponad 20 lat i stale się rozwijamy, co dla Ciebie Drogi Kandydacie oznacza, że jeśli przejdziesz pomyślnie proces rekrutacji będziesz miał okazję pracować w dynamicznej firmie, która jest niekwestionowanym liderem w produkcji lodów.

    Aktualnie poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

    Specjalista
    ds. Obsługi Kluczowych Klientów
    Miejsce pracy: Łódź

    Nr ref: 73/SS/L

    Zadania

    • Administracyjna obsługa klientów firmy
    • Sporządzanie raportów i zestawień na bieżące potrzeby firmy oraz klientów
    • Koordynacja procesu reklamacji od klienta
    • Monitorowanie terminowości realizacji zobowiązań klientów
    • Aktywny udział w procesie tworzenia nowych produktów
    • Planowanie sprzedaży oraz analiza realizacji planów

    Wymagania

    • Wykształcenie wyższe bądź w trakcie studiów
    • Doświadczenie w obsłudze klienta B2B
    • Doświadczenie w prowadzeniu projektów sprzedażowych będzie dodatkowym atutem
    • Bardzo dobra obsługa komputera oraz pakietu MS Office (szczególnie Excel)
    • Mile widziane doświadczenie w obsłudze systemów typu ERP (np.; SAP, Axapta)
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w obszarze kontaktów biznesowych
    • Znajomość języka niemieckiego będzie dużym atutem
    • Czynne prawo jazdy kat. B
    • Samodyscyplina i dążenie do rezultatu
    • Samodzielność

    Oferujemy

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
    • Rozwój zawodowy
    • Współpracę z profesjonalnym i sympatycznym zespołem fachowców
    • Pakiet Benefit Mulisport

    Kandydatów prosimy o przesyłanie swoich aplikacji klikając przycisk APLIKUJ z podaniem w tytule numeru referencyjnego.

    Prosimy o dopisanie w cv klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, przez firmę Kilargo Sp. z o.o. z siedzibą w Chechle Pierwszym przy ul. Torowej 13, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji bieżącej, jak i w przyszłości, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 926 ze zm.)".

    Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.