Specjalista ds. Obsługi Kluczowych Klientów

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-11-13
  • Ważna jeszcze 25 dni (do 2017-12-13)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

KILARGO to polska firma produkcyjno handlowa, właściciel marki AUGUSTO. Nasze zakłady produkcyjne należą do najnowocześniejszych w Europie. Zbieramy doświadczenia ponad 20 lat i stale się rozwijamy, co dla Ciebie Drogi Kandydacie oznacza, że jeśli przejdziesz pomyślnie proces rekrutacji będziesz miał okazję pracować w dynamicznej firmie, która jest niekwestionowanym liderem w produkcji lodów.

Aktualnie poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Specjalista
ds. Obsługi Kluczowych Klientów
Miejsce pracy: Łódź

Nr ref: 73/SS/L

Zadania

  • Administracyjna obsługa klientów firmy
  • Sporządzanie raportów i zestawień na bieżące potrzeby firmy oraz klientów
  • Koordynacja procesu reklamacji od klienta
  • Monitorowanie terminowości realizacji zobowiązań klientów
  • Aktywny udział w procesie tworzenia nowych produktów
  • Planowanie sprzedaży oraz analiza realizacji planów

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe bądź w trakcie studiów
  • Doświadczenie w obsłudze klienta B2B
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów sprzedażowych będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra obsługa komputera oraz pakietu MS Office (szczególnie Excel)
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze systemów typu ERP (np.; SAP, Axapta)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w obszarze kontaktów biznesowych
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dużym atutem
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Samodyscyplina i dążenie do rezultatu
  • Samodzielność

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
  • Rozwój zawodowy
  • Współpracę z profesjonalnym i sympatycznym zespołem fachowców
  • Pakiet Benefit Mulisport

Kandydatów prosimy o przesyłanie swoich aplikacji klikając przycisk APLIKUJ z podaniem w tytule numeru referencyjnego.

Prosimy o dopisanie w cv klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, przez firmę Kilargo Sp. z o.o. z siedzibą w Chechle Pierwszym przy ul. Torowej 13, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji bieżącej, jak i w przyszłości, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 926 ze zm.)".

Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się