Oferta pracy

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży

SPIŻARNIA sp. z o.o. Spółka KomandytowaO firmie

4 000‐4 500 zł brutto / mies.

SPIŻARNIA sp. z o.o. Spółka Komandytowa

Józefa Franczaka "Lalka"

Lublin

Praca dla:
Specjalisty ds. wsparcia sprzedaży

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • sporządzanie raportów sprzedażowych, rozliczanie promocji oraz akcji lojalnościowych;
  • zarządzanie bazą danych klientów oraz obiegiem dokumentacji;
  • wsparcie przy realizacji projektów realizowanych w firmie;
  • aktywna współpraca ze wszystkimi działami firmy.

Oczekujemy od Ciebie:

  • doświadczenie przy sporządzaniu analiz i raportów sprzedażowych, a także przy rozliczaniu akcji promocyjnych;
  • doświadczenia w pracy w branży FMCG;
  • zaawansowanej znajomości pakietu MS Office, zwłaszcza Excel – warunek konieczny;
  • znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację;
  • bardzo dobrej organizacji pracy, odpowiedzialności za powierzone zadania.

W zamian za solidną pracę oferujemy:

  • 4000 – 4500 brutto w zależności od doświadczenia i kompetencji;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, będziesz się czuł bezpiecznie;
  • nowoczesne warunki i niezbędne narzędzia;
  • przyjazną i nieformalną atmosferę w pracy, zatrudniamy fajnych ludzi;
  • perspektywę rozwoju zawodowego w firmie będącej liderem na rynku;
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji;
  • prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe;
  • kartę multisport.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z dopisaną klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich dodatkowych danych osobowych, innych niż wymagane przez Kodeks pracy, przez Spiżarnia Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Lublinie w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przez mnie stanowisko. Zgodę tę mogę w każdej chwili wycofać."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy