Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do SOLINEA, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez SOLINEA danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Solinea

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży

SolineaO firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ważna jeszcze 16 dni
    do: 14 mar 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z hurtowniami farmaceutycznymi w zakresie zamówień przedstawicielskich i ich rozliczeń

  • Współpraca z kluczowymi klientami

  • Realizacja planu sprzedażowego w hurtowniach

  • weryfikacja i nadzór na rozliczeniami kontrahentów

  • koordynacja stanów magazynowych w hurtowniach i poziomu realizacji zamówień

  • współpraca z przedstawicielami farmaceutyczno-medycznymi

  • współpraca z działem marketingu

  • praca w programie CRM

  • przygotowywanie raportów i zestawień

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • zdolności komunikacyjne i wysoka kultura osobista,

  • bardzo dobra organizacja pracy,

  • umiejętność pracy w zespole

  • mile widziana znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki pracy (zatrudnienie na podstawie umowy o pracę)

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i dalszego rozwoju w ramach firmy

  • Przyjazną i partnerską atmosferę pracy w młodym zespole

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

Solinea

Firma SOLINEA funkcjonuje na polskim rynku od 2005 roku. Przedmiotem działalności spółki jest produkcja i promocja farmaceutyków, suplementów diety i wyrobów medycznych.

Przewiń do profilu firmy

co to?