Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży

VILARO sp. z o.o.O firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • research - tworzenie zestawień danych wg określonych kryteriów

  • tworzenie baz firm wg określonych kryteriów,

  • dbałość o najwyższą jakość gromadzonych danych,

  • pisanie oraz redagowanie komunikatów,

  • obsługa procesu komunikacji zewnętrznej firmy za pośrednictwem portalu LinkedIn, e-mail marketingu i innych,

  • przygotowywanie analiz i ofert na potrzeby Działu Handlowego,

  • wspomaganie zespołu przy realizacji projektów marketingowych.

Nasze wymagania

  • biegłego poruszania się w internecie,

  • bardzo dobrych umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych,

  • sumienności i odpowiedzialności za powierzone zadania,

  • umiejętności pracy w zespole,

  • praktycznej znajomości pakietu MS Office

  • dodatkowym atutem będzie zaawansowana znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii uzależnionych od wyników pracy,

  • pracę pełną wyzwań, gwarantującą rozwój osobisty,

  • wsparcie doświadczonego i zaangażowanego zespołu,

  • możliwość przedstawiania oraz wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań,

  • pracę w dynamicznym środowisku (nowe technologie, produkty i usługi),

  • benefity firmowe m.in. eventy, integracje firmowe, Karta Multisport,

  • przyjazną i luźną atmosferę w firmie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

VILARO sp. z o.o.

VILARO to firma zajmująca się realizacją usług marketingowych związanych z wyszukiwarką Google oraz pozyskiwaniem kontaktów biznesowych na portalu LinkedIn. Jeżeli chcesz, aby praca była dla Ciebie nie tylko miejscem, w którym możesz się rozwijać, ale również miejscem do którego lubisz przychodzić, pragniesz tworzyć marketing internetowy w przyjaznej atmosferze z ludźmi pełnymi pasji i zaangażowania, to praca dla Ciebie.

Przewiń do profilu firmy