Oferta pracy

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży

Tutlo Sp. z o.o.

umowa zlecenie
3 5007 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
3 5008 000 netto (+ VAT) / mies.
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Droga Męczenników Majdanka 74k

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • umawianie spotkań dla naszych Doradców sprzedaży,

  • praca przy systemie sprzedażowym Cadas,

  • praca na ciepłej bazie klientów, którzy (w dużej mierze) czekają na kontakt od nas :)

Nasze wymagania

  • zaangażowanie w pracę oraz nastawienia na wynik,

  • motywacja oraz chęci do podnoszenia swoich kompetencji sprzedażowych (mamy jasną ścieżkę awansu i jeśli się sprawdzisz otworzą się przed Tobą nowe możliwości),

  • doświadczenie w pracy przy obsłudze klienta lub w sprzedaży (mile widziane)

To oferujemy

  • elastyczną stawkę dzienną (od 175zł i od Ciebie zależy ile wykręcisz),

  • bezpłatny kurs języka angielskiego z lektorem lub native speakerem na naszej platformie,

  • pakiet sportowy oraz wewnętrzny system bonusly, w którym punkty możesz wymienić na vouchery na Allegro albo do Zalando, Empiku, H&M czy Media markt oraz wiele innych marek,

  • imprezy integracyjne i wspólne wyjazdy,

  • szkolenia z naszego produktu i standardów sprzedaży, w tym nowoczesnych technik sprzedaży,

  • świętowanie urodzin,

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

  • bezpłatny kurs języka angielskiego

  • festiwal pizzy

  • sokowe czwartki

Etapy rekrutacji
1

Wysłanie CV

2

Analizujemy dokumenty aplikacyjne do 3 dni

3

Po wstępnej selekcji Aleksander z HR zaprosi Cię na rozmowę

4

Pozytywna opinia Aleksa -> Drugi etap z Managerem

5

Podpisujemy umowę

6

Rozpoczynamy wspólną podróż w świecie Tutlo :)

Ciekawostka

Czy wiesz, że 40% Doradców w naszym dziale sprzedaży pracuje z polecenia innych Doradców?

Zaaplikuj i dowiedz się, dlaczego tak polecamy Tutlo innym :)

Budujemy najlepsze na świecie doświadczenia edukacyjne pozwalające nauczyć się (a nie tylko ciągle uczyć!) języka angielskiego!

Naszą firmę tworzą zaangażowani i kreatywni ludzie, którzy wykorzystując swoje umiejętności, doświadczenie i rewelacyjne pomysły, chcą wdrożyć je w życie. Działamy zespołowo, łącząc wszystkie kompetencje w najlepsze rozwiązania dla naszych klientów.

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych - jesteśmy otwarci i elastyczni. Nie boimy się też błędów, bo wiemy, że aby się rozwijać, trzeba testować. Dlatego sprawdzamy, wyciągamy wnioski i budujemy nasze doświadczenia.

Chcesz dołączyć do naszego teamu?

Aktualnie poszukujemy: Specjalista ds wsparcia sprzedaży.

Lubisz i potrafisz rozmawiać z klientami? Kręci Cię zdobywanie nowych kontaktów i opowiadanie o sprawdzonych i skutecznych rozwiązaniach? Cenisz sobie niezależność i elastyczność działania w pracy? Jeśli tak, to świetnie! Praca w dziale wsparcia sprzedaży Tutlo to gwarancja swobody, partnerskiej atmosfery i bonusów równych Twojemu zaangażowaniu.

Wykręć z nami najlepsze wyniki i korzystaj z niezwykłej energii zespołu.

Przewiń do profilu firmy