Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży

STANIEK I PARTNERZY - RADCOWIE PRAWNI I DORADCY PODATKOWI SPÓŁKA PARTNERSKA

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Telefoniczny kontakt z potencjalnymi Klientami i prezentacja oferty,

  • Udzielanie informacji Klientom o aktualnej ofercie,

  • Utrzymywanie stałych relacji z Klientami kancelarii oraz Akademii i Prawa,

  • Tworzenie bazy Klientów

  • Obsługa posprzedażowa

  • Dbanie o pozytywny wizerunek kancelarii i Akademii Podatków i Prawa.

Nasze wymagania

  • Dobra dykcja,

  • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów,

  • Chęć do pracy i orientacja na Klienta,

  • Umiejętność obsługi komputera i Internetu,

To oferujemy

  • pracę w prężnie rozwijającej się kancelarii

  • wsparcie w rozwoju zawodowym,

  • finansowanie szkoleń oraz kursów rozwijających umiejętności i kompetencje przydatne w pracy

  • kontakt z klientem

  • pakiet prywatnej opieki medycznej

  • uczciwe i partnerskie podejście

O nas

Jesteśmy nowoczesną i innowacyjną kancelarią prawno-podatkową. Znamy prawo i rozumiemy biznes. Doradzamy z pasją. Chcemy ułatwiać prowadzenie biznesu naszym klientom, na każdym jego etapie.

Posiadamy prężnie rozwijająca się firmą szkoleniową - Akademię Podatków i Prawa. Oferujemy specjalistyczne szkolenia prawno-podatkowe.

Mamy do siebie zaufanie. Stawiamy na otwartą komunikację, wymianę doświadczeń oraz budowanie długofalowych relacji. Naszym pracownikom zapewniamy możliwość wszechstronnego rozwoju zawodowego oraz wsparcie w zdobywaniu specjalizacji zawodowych.