Ta oferta pracy jest nieaktualna od 79 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży mieszkań

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Dekpol S.A. jest prężnie rozwijającą się firmą z 25 letnim doświadczeniem na rynku. Swoje sukcesy zawdzięcza sprawnie działającemu zespołowi osób pracujących w firmie.

    W związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Gdańsk

    Opis stanowiska:

    • aktywne wsparcie działu sprzedaży,
    • przygotowanie inwestycji do sprzedaży,
    • bieżąca współpraca z biurem sprzedaży i Klientami,
    • bieżąca kontrola umów, rozliczeń,
    • kompletowanie i archiwizacja dokumentów,
    • koordynacja obiegu dokumentów w biurze,
    • obsługa połączeń przychodzących,
    • monitorowanie i analiza rynku nieruchomości,

    Wymagania:

    • doświadczenie w pracy w branży deweloperskiej, administracyjnej
    • dobra znajomość programu pakietu MS Office, w tym programu Excel,
    • ukierunkowanie na współpracę i na rozwiązywanie problemów,
    • umiejętność efektywnego planowania i organizacji czasu pracy oraz ustalania priorytetów
    • mile widziane doświadczenie na rynku nieruchomości,
    • kreatywność  i samodzielność w działaniu,
    • łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

    Oferujemy:

    miłą atmosferę
    pracy w
    kompetentnym
    zespole,
    możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji
    i zdobywania interesujących doświadczeń,
    pakiet
    medyczny
    udział w
    ciekawych
    projektach,

    pracę, w której możesz wykazać się samodzielnością i inicjatywą (to Ty w dużej części kreujesz swoje stanowisko i rolę w organizacji),

     NIE ZWLEKAJ I DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU:

    Dekpol S.A.
    ul. Gajowa 31
    83-251 Pinczyn
    tel. 058/ 560 10 75