Specjalista ds. wsparcia sprzedaży MIKRO

ALIOR BANK

ALIOR BANK

Łopuszańska 38c

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • bieżące wsparcie sprzedaży sieci Agencji w zakresie obsługi Klientów Mikro,

  • bieżące wsparcie sprzedaży sieci Agencji w realizacji wyznaczonych celów,

  • udział w tworzeniu oraz opiniowanie regulaminów, procedur,

  • współpraca z innymi jednostkami Banku.

Nasze wymagania

  • jesteś zorientowana/y na cel i konsekwentnie potrafisz do niego zmierzać,

  • posiadasz minimum 1 rok doświadczenia w obsłudze klienta biznesowego oraz znasz zagadnienia związane z funkcjonowaniem Mikroprzedsiębiorstw, w tym rozliczających się w formie KPiR i pełnej księgowości oraz posiadasz doświadczenie w procesowaniu firm,

  • cechujesz się uczciwością, sumiennością i wysoką kulturą osobistą,

  • doświadczenie w CC i/lub Helpdesk (mile widziane),

  • samodzielnie szukasz rozwiązań i lubisz stawiać czoła wyzwaniom.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę na zastępstwo (1,5 roku),

  • pracę w strukturach najszybciej rozwijającego się banku w Polsce,

  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Tak się u nas pracuje