Oferta pracy

Specjalista ds. telefonicznej obsługi klienta

VANKING CELKAR GROUP SP. Z O.O.O firmie

umowa o pracę
4 0005 500 brutto / mies.
kontrakt B2B
4 8006 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Podłęska 25, Niepołomice
    Niepołomice, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

VANKING CELKAR GROUP SP. Z O.O.

Podłęska 25

Niepołomice

Twój zakres obowiązków

• Wsparcie i ścisła współpraca z Przedstawicielami handlowymi:

o Przygotowywanie ofert,

o Umawianie wizyt

o Wparcie przy tworzeniu planu wizyt

o Wsparcie przy określaniu planów działań sprzedażowych

o Praca z CRM

• Pozyskiwanie klientów (telefoniczne nawiązywanie wstępnego kontaktu z klientami)

• Monitorowanie wyników przypisanych grup klientów

• Dbałość i rzetelność w prowadzeniu dokumentacji firmowej

Nasze wymagania

  • Czy szukamy właśnie Ciebie? Tak, jeśli:

  • Masz minimum rok doświadczenia w pracy w call center lub telefonicznej sprzedaży/obsłudze klienta

  • Biegle korzystasz z pakietu MS Office (szczególnie excel, Outlook, Google Maps, Google calendar)

  • Masz bardzo wysokie umiejętności komunikacyjne

  • Doskonale organizujesz pracę

  • Jesteś skrupulatny/a, terminowy/a, rzetelny/a

  • Interesujesz się motoryzacją (mile widziane osoby z doświadczeniem/wykształceniem z zakresu automotive, albo osoby hobbistycznie związane z motoryzacją)

  • Jak coś robisz, to z pełnym zaangażowaniem

Mile widziane

  • Osoby z doświadczeniem/wykształceniem z zakresu automotive, albo osoby hobbistycznie związane z motoryzacją

To oferujemy

  • Stabilną współpracę (poszukujemy TYLKO kandydatów gotowych na długotrwałą współpracę. Jesteśmy zgraną paczką i szukamy kogoś kto do nas dołączy na długo)

  • Rozwój - Dostęp do firmowego know how, ludzi otwartych na dzielenie się wiedzą.

  • Świetna atmosfera pracy

  • Podstawa wynagrodzenia + atrakcyjny system premiowy – doceniamy osiągane wyniki

  • Narzędzia pracy –komputer, telefon

  • Komfortowe biuro,

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej

  • Dofinansowanie do programu OK System (pakiet sportowy)

  • Pyszną, włoską kawę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

VanKing - król części do busów, polski producent i dystrybutor części do samochodów dostawczych.

• Ponad 25 lat nieprzerwanego dynamicznego rozwoju,

• Ponad 200 pracowników w Polsce, Rosji, Łotwie oraz w Rumunii,

• Sprzedaż produktów w 30 krajach

• Nr 1 w kategorii najbardziej kompleksowej oferty części do busów.

VanKing Celkar Group to wspaniały zespół specjalistów, dlatego dbamy o świetną, niekorporacyjną atmosferę, elastyczność i otwartość.

Szczegóły dotyczące pracy w firmie VanKing Celkar Group Sp. z o.o. na stronie https://vanking.pl/kariera/

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony na Facebook.

Przewiń do profilu firmy

Uwaga! Jeśli UCZCIWOŚĆ, PASJA, PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ oraz WSPÓŁPRACA niewiele dla Ciebie znaczą, to nie aplikuj. Szukamy osób, dla których tak jak dla nas, to są prawdziwe wartości.