Specjalista ds. wsparcia sprzedaży

  • Stawiguda (pow. olsztyński), Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Olsztyńska 33, 11-034 Stawiguda, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 2019-08-22
  • Ważna jeszcze 7 dni (do 2019-09-28)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Bimak jest jednym z liderów rynku akcesoriów meblowych w Polsce. Od 2007 roku z powodzeniem specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji oraz sprzedaży aluminiowych systemów do drzwi przesuwnych. Aktualnie wraz z rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Stawiguda (pow. olsztyński)

    Zadania:

    • Aktywna prezentacja oferty BIMAK zgodnie z wyznaczonymi kryteriami.
    • Wsparcie zespołu handlowego w sprzedaży usług;
    • Telefoniczny i mailowy kontakt z klientami;
    • Umawianie spotkań dla przedstawicieli handlowych, przygotowywanie raportów/analiz/ofert
    • Tworzenie baz danych

    Oczekiwania:

    • Komunikatywność;
    • Pewność siebie i śmiałość w kontaktach telefonicznych
    • Elastyczność w rozwiązywaniu pojawiających się wyzwań;
    • Bardzo dobra organizacja pracy;
    • Umiejętność pracy w zespole;
    • Sumienność;
    • Budowanie dobrych relacji z ludźmi
    • Mile widziane doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta;
    • Znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
    • Pracę w przyjaznej atmosferze;
    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
    • Interesującą pracę w młodym i dynamicznym zespole;
    • Realne możliwości rozwoju w strukturach handlowych
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.