Logo Pracuj.pl

specjalista ds. logistyki i wsparcia sprzedaży

VERNITY Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

VERNITY Sp. z o.o.

Polska 60

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie działu handlowego,
  • realizacja bieżących zamówień,
  • współpraca z dostawcami krajowymi i zagranicznymi,
  • codzienny, operacyjny kontakt z klientami firmy,
  • przygotowanie kalkulacji i ofert.

Nasze wymagania

  • znajomość branży IT,
  • inicjatywa, samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy,
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne,
  • umiejętność obsługi arkusza kalkulacyjnego MS Excel,
  • znajomość dokumentów w obrocie handlowym,
  • umiejętność obsługi Comarch Optima lub podobnego oprogramowania (mile widziana),
  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • pracę w przyjaznej atmosferze,
  • kontakt z nowoczesnymi technologiami,
  • pakiet opieki medycznej,
  • atrakcyjny system motywacji finansowej i pozafinansowej,
  • profesjonalne narzędzia pracy.

specjalista ds. logistyki i wsparcia sprzedaży, Polska 60, Poznań