Specjalista ds. wsparcia sprzedaży produktów finansowych

  • Lublin, lubelskie
  • Specjalista
  • 02.09.2019
  • Ważna jeszcze 15 dni (do 02.10.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Polski Holding Inwestycyjny S.A.

    Jesteśmy grupą profesjonalistów, która z sukcesami działa na rynku nieruchomości, obligacji oraz wierzytelności. W związku z ekspansywnym rozwojem poszukujemy do współpracy:

    Specjalistę ds. wsparcia sprzedaży produktów finansowych

    Miejsce pracy: Lublin

    Główne zadania:

    • Utrzymanie i rozwijanie trwałych relacji z aktualnymi Klientami oraz pozyskiwanie nowych Klientów z segmentu private banking;
    • Oferowanie produktów i usług finansowych z obszaru rynku kapitałowego;
    • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy;
    • Zapewnienie Klientom zindywidualizowanej obsługi wysokiej jakości.

    Wymagania:

    • Mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta segmentu private banking oraz w sprzedaży;
    • Dodatkowym atutem będzie znajomość rozwiązań inwestycyjnych kierowanych do Klienta segmentu private banking;
    • Skuteczność w działaniu poparta sukcesami sprzedażowy
    • Rozwinięta umiejętność identyfikowania potrzeb i oczekiwań Klientów;
    • Umiejętność budowania długotrwałych relacji biznesowych;
    • Inicjatywa i samodzielność w działaniu;
    • Umiejętność pracy w zespole;
    • Wysoki stopień motywacji do pracy i dalszego rozwoju zawodowego;
    • Wysoka kultura osobista;
    • Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office;
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie obejmujące część stałą wraz z progresywnym systemem premiowym;
    • Dostęp do rozwiązań inwestycyjnych, dostosowanych do potrzeb Klientów segmentu private banking;
    • Elastyczny wymiar czasu pracy;
    • Wsparcie doświadczonych specjalistów w zakresie analizy finansowej, prawnej oraz marketingowej;
    • Szkolenia wewnętrzne;
    • Pracę w zgranym, energicznym i doświadczonym zespole;
    • Partnerską formę współpracy
    • Pakiet socjalny np.: karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, konkursy wewnętrzne.

    Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie przez firmę Polski Holding Inwestycyjny S.A. ul. Piaskowa 3/4, 61-753 Poznań.

    Dziękujemy za nadesłanie aplikacji, jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

    wejdź na naszą stronę www.phisa.pl i dowiedz się więcej