Oferta pracy

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży

Unidevelopment S.A.

  • Radom

    Radom, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie działu sprzedaży w obsłudze klienta,

  • umawianie i czynne uczestniczenie w spotkaniach Klientów z notariuszem,,

  • współpraca z kancelariami notarialnym oraz bankami

  • kompleksowa obsługa systemu CRM,

  • wsparcie działu sprzedaży w zakresie obsługi administracyjnej,

  • przygotowywanie dokumentów oraz pism na potrzeby działu sprzedaży,

  • wsparcie Działu Sprzedaży przy odbiorach lokali,

  • uczestnictwo w dniach otwartych,

  • analiza konkurencji.

Nasze wymagania

  • wysoka kultura osobista i komunikatywność,

  • ukierunkowanie na pracę zespołową,

  • umiejętność organizacji pracy własnej,

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

  • biegła znajomość pakietu MS Office,

  • wykształcenie średnie lub wyższe,

  • znajomość rynku nieruchomości będzie dodatkowym atutem,

  • minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • znajomość systemu CRM – mile widziana,

  • przejawianie własnych inicjatyw w zakresie powierzonych obowiązków,

To oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej, rozwijającej się polskiej firmie o wysokiej pozycji na rynku

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole

  • pakiet usług medycznych

  • udział w tworzeniu ciekawych projektów mieszkaniowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Firma Unidevelopment S.A. - firma developerska, należąca do Grupy Unibep, działająca na polskim rynku od 2004 r.,

Przewiń do profilu firmy