Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży

Remmers Polska Sp. z o.oO firmie

Remmers Polska Sp. z o.o

Sowia 8

Tarnowo Podgórne (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Współorganizowanie pracy działu handlowego we współpracy z Dyrektorem Handlowym

  • Bieżące wsparcie pracowników działu w realizacji zadań związanych ze sprzedażą produktów

  • Codzienny, bezpośredni kontakt z klientami działu

  • Przygotowywanie raportów, sprawozdań, zestawień, analiz, prezentacji

  • Organizowanie spotkań wewnętrznych, udział w spotkaniach handlowych, prowadzenie kalendarza spotkań

  • Dbanie o jakość danych w systemie SAP

  • Współpraca z działem marketingu i firmami zewnętrznymi w zakresie przygotowania materiałów promocyjnych, próbek, wzorników itp

  • Dbanie o przepływ informacji zarówno wewnątrz działu, jak i z pozostałymi działami w firmie

  • Współpraca z innymi działami firmy, jak np. logistyka, księgowość

  • Ścisła współpraca z centralą firmy w Niemczech

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe we współpracy z klientem wewnętrznym i zewnętrznym

  • Wykształcenie wyższe

  • Dobra znajomość MS Office, w szczególność Excel

  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację – warunek konieczny

  • Doświadczenie w pracy w systemie ERP. Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem

  • Wysokorozwinięte zdolności komunikacyjne i organizacyjne

  • Umiejętności pracy pod presją czasu, ustalania priorytetów, zarządzania czasem

  • Umiejętności pracy w zespole, zaangażowanie i sumienność

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • duży zakres samodzielności i odpowiedzialności w podejmowanych działaniach

  • pracę w firmie będącej liderem w branży

  • pakiet świadczeń dodatkowych, jak prywatna opieka medyczna, Multisport, ubezpieczenie grupowe, premie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • kawa / herbata

  • inicjatywy dobroczynne

  • prezenty mikołajkowe dla dzieci

  • premie

  • dofinansowanie do obiadów

Jesteśmy międzynarodową firmą z siedzibą główną w Niemczech, działającą na rynkach branży chemii budowlanej w ponad 40 krajach, zatrudniającą ponad 1500 pracowników na całym świecie. Oferujemy najwyższej jakości produkty służące do ochrony i renowacji budowli, uszlachetniania, ochrony i powlekania drewna oraz układania posadzek przemysłowych.

Remmers Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie Podgórnym należy do najbardziej prężnych przedstawicielstw. Od ponad 25 lat z powodzeniem oferujemy swoje wyroby firmom rzemieślniczym i zakładom przemysłowym, świadcząc jednocześnie pełnozakresowy serwis okołosprzedażowy.

Przewiń do profilu firmy