Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży

  • Wanaty (pow. częstochowski), śląskie
  • Specjalista
  • 12.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Wanaty (pow. częstochowski)

    Oferujemy

    ciekawą pracę i rozwój w firmie
    o ugruntowanej pozycji na rynku
    i dynamicznie rozwijającą się
    stabilne zatrudnienie w oparciu
    o umowę o pracę
    możliwość rozwoju oraz stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    pakiet benefitów pozapłacowych m.in. dofinansowanie do opieki medycznej, ubezpieczenie na życie, bony świąteczne itp.
    dużą samodzielność w działaniu
    i udział w ciekawych projektach
    …oraz bardzo dobrą atmosferę
    w pracy i szansę na realizację Twoich pomysłów!
    wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji

    Zadania:

    • Współpraca z Przedstawicielami Handlowymi poprzez telefoniczny i mailowy kontakt z Klientem
      - pozyskiwanie zamówień zgodnie z ustalonym dziennym harmonogramem i standardami Firmy,
    • Wsparcie procesu sprzedaży - wprowadzanie zamówień i monitorowanie ich realizacji w systemie sprzedażowym oraz udzielanie niezbędnych informacji dla Klienta oraz Przedstawiciela Handlowego,
    • Informowanie Klienta o bieżącej ofercie produktowej i cenowej, akcjach promocyjnych
      oraz uzgadnianie warunków dostawy zgodnie z obowiązującymi zasadami,
    • Dbanie o utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami i budowanie wizerunku Firmy.

    Oczekiwania:

    • Brak doświadczenia zawodowego może być Twoim atutem - mile widziani absolwenci
      lub studenci ostatnich lat nauki (budownictwo, logistyka, zarządzanie),
    • Komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów z Klientami – telefonicznie i mailowo,
    • Dobra organizacja pracy własnej,
    • Dążenie do realizacji celów,
    • Chęć i umiejętność pracy w zespole,
    • Motywacja do doskonalenia zawodowego.

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )"