Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 06.06.2019
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania

    • Wsparcie Działu sprzedaży w zakresie: produktu, oferty, narzędzi sprzedażowych, raportingu, dedykowanych systemów IT, i in.
    • Przygotowywanie oraz bieżąca aktualizacja wzorów ofert i prezentacji dla Klientów.
    • Wsparcie Działu sprzedaży w zakresie bieżącej pracy z CRM
    • Organizowanie i prowadzenie szkoleń w zależności od potrzeb
    • Terminowe przygotowanie raportów sprzedażowych dla Dyrektora Sprzedaży i dla właścicieli Spółki.
    • Analiza i monitorowanie rynku oraz działań konkurencji
    Wymagania:
    • Proaktywna postawa, zaangażowanie, samodzielność, odpowiedzialność
    • Doświadczenie w pracy z klientami
    • Umiejętności analityczne
    • Dobrej znajomości MS Office
    • Wysokie kompetencje interpersonalne i łatwość nawiązywania kontaktów
    • Umiejętność zarządzania własną pracą
    • Wysoka kultura osobista
    • Znajomość jęz. angielskiego będzie mile widziana

    Oferujemy:

    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej liderem swojej branży.
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
    • Pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, możliwość nauki języka angielskiego).
    • Pracę w zgranym zespole specjalistów.
    • Możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia kwalifikacji.
    • Udział w projektach i konkursach prozdrowotnych, promujących zdrowy styl życia.