Oferta pracy

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

AXAO firmie

  • Chłodna 51, Warszawa, Polska
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa na zastępstwo
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

AXA

Chłodna 51

Warszawa

ZADANIA, KTÓRE NA CIEBIE CZEKAJĄ:

  • Koordynowanie procesu zatrudnienia Przedstawicieli DSUG,
  • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych Przedstawicieli DSUG,
  • Przygotowywanie prezentacji,
  • Współpraca z dostawcami systemów CRM,
  • Przygotowywanie plików interaktywnych,
  • Koordynacja procesu szkoleń KNF,
  • Prowadzenie baz Pośredników,
  • Aktualizacja pełnomocnictw,
  • Sporządzenie raportów statystycznych,
  • Organizacji eventów firmowych,
  • Wsparcie administracyjne : przygotowywanie, weryfikacja, kontrola, ewidencja umów, Wsparcie marketingowe;

SZUKAMY OSOBY, KTÓRA:

  • Doświadczenie w branży ubezpieczeniowej (minimum rok),
  • Znajomość Microsoft Office,
  • Umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy
  • Otwartość, komunikatywność, dynamizm w działaniu,
  • Zaangażowanie i nastawienie na realizację celów,
  • Umiejętność organizacji czasu pracy i systematyczności,
  • Samodzielność i odpowiedzialność w działaniu;

Dołącz do naszego zespołu i rozpocznij pracę w biurze głównym AXA
przy ul. Chłodnej 51 w Warszawie.

AXA to przede wszystkim wyjątkowi ludzie, zaangażowani, pełni pasji, profesjonaliści, którzy pozytywnie nastawieni stawiają czoło wyzwaniom. To oni tworzą wartości firmy - PO PIERWSZE KLIENT, PRAWOŚĆ, ODWAGA, ONE AXA - za które cenią nas nasi Klienci.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy