Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży

PEKAO LEASING SP. Z O.O.O firmie

PEKAO LEASING SP. Z O.O.

Aleja Armii Ludowej 26

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie dokumentacji umowy leasingu, pożyczki, najmu, umowy sprzedaży zgodnie z warunkami określonymi w decyzji kredytowej (w tym negocjowanie warunków umów),
  • przygotowanie dokumentacji zabezpieczeń umów,
  • przygotowanie umów sprzedaży, na podstawie których nabywane są przedmioty leasingu/najmu (w tym negocjowanie warunków umów),
  • generacja umów w systemach informatycznych (w tym: analiza danych, dokumentów, wprowadzanie danych do systemu informatycznego),
  • stała współpraca z Doradcami Klienta, Analitykami Ryzyka, Biurem Prawnym.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy w spółce leasingowej lub innej instytucji finansowej,
  • doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji transakcji finansowych,
  • wykształcenie prawnicze lub ekonomiczne,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne,
  • biegła znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • pracę w dynamicznej, nastawionej na zmianę organizacji,
  • pracę w nowoczesnym biurze w świetnej lokalizacji, jak również pracę zdalną,
  • elastyczny czas pracy,
  • pakiet pozapłacowych benefitów.

Firma prowadzi działalność biznesową dedykowaną wsparciu finansowemu sektora małych i średnich przedsiębiorstw oraz korporacji w obszarze leasingu.

W związku z dynamicznym rozwojem nowoczesnych kanałów dystrybucji umożliwiających wielostronny dostęp do oferowanych usług obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. wsparcia sprzedaży

Aktualne oferty pracodawcy
Numer referencyjny: DOiR/WS

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży, Aleja Armii Ludowej 26, Warszawa