Oferta pracy

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

USP Zdrowie

USP Zdrowie

Poleczki 35

Ursynów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie merytoryczne i bezpośrednie sprzedaży i po sprzedaży (praca z systemem CRM)

  • ścisła współpraca z działem Customer Service

  • zarządzanie obiegiem informacji i dokumentów

  • wsparcie bieżących procesów operacyjno-biurowych

  • planowanie i organizacja akcji promocyjnych oraz analiza i ocena ich efektywności

  • bieżąca współpraca z Zespołem Handlowym

  • przygotowywanie analiz marketingowych lokalnego rynku, a także zapewnienie sprawnego przepływu informacji marketingowo - sprzedażowej oraz prawidłowego funkcjonowania systemu logistycznego

  • wsparcie w nawiązywaniu i utrzymywaniu pozytywnych relacji i kontaktów handlowych z Kluczowymi Klientami

Nasze wymagania

  • posiadasz min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • posiadasz zdolności analityczne

  • posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

  • potrafisz pracować w szybko zmieniającym się otoczeniu

  • potrafisz szybko się uczyć i jesteś otwarty/a na nową wiedzę

  • masz doświadczenie w planowaniu i organizacji akcji promocyjnych oraz analizie i ocenie ich efektywności

  • znasz dobrze język angielski

To oferujemy

  • pracę w jednej z rozwijających się spółek Grupy USP - Healthily, która wyróżnia się innowacyjnym podejściem do dobrostanu współczesnego człowieka

  • ciekawe wyzwania i zadania, które dadzą Ci możliwość rozwoju

  • dynamiczne środowisko pracy, bezpośredni wpływ na rozwój biznesu

  • przyjazną, start-upową atmosferę w pracy

  • możliwości elastycznego łączenia pracy zdalnej z pracą z biura

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy