Oferta pracy

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

Polkomtel Sp. z o.o.

Konstruktorska 4

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna współpraca z klientami biznesowymi z sektora B2B w oparciu o długofalowe umowy handlowe

  • Wprowadzanie zmian na kontach klientów, aktywacja serwisów i usług, realizacja zleceń sprzedażowych

  • Wsparcie mailowe oraz telefoniczne klientów w zakresie zgłaszanych problemów technicznych, konfiguracyjnych i systemowych

  • Współpraca z innymi działami w związku z otrzymanymi zgłoszeniami

Nasze wymagania

  • Preferowane wykształcenie wyższe (licencjat)

  • Mile widziana znajomość zagadnień związanych z rynkiem usług telekomunikacyjny

  • Znajomość MS Office (Excel, Word )

  • Doświadczenie w zakresie obsługi klienta będzie dodatkowym atutem

  • Dobra organizacja pracy, sumienność, umiejętność wyznaczania priorytetów

To oferujemy

  • Dużą samodzielność w realizacji zadań, realny wpływ na końcowe efekty

  • Urozmaicone zadania i ciekawe wyzwania

  • Prace na wielu systemach

  • Przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą

  • Pakiet benefitów, w tym opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta multisport, oferta pracownicza

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne