Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Wsparcia sprzedaży

AMPERIO Sp. z o.o.

4 0005 500 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Umawianie spotkań dla naszych Partnerów

  • Dopasowanie odpowiedniej oferty do potrzeb Klientów

  • Wsparcie Klientów w podjęciu decyzji zakupowych

  • Raportowanie wyników swojej pracy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie

  • Komunikatywność

  • Zorientowanie na sukces

  • Pozytywne nastawienie do pracy

  • Energia i otwarcie na nowe wyzwania

Mile widziane

  • Doświadczenie w Call Center

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie 4000– 5500 brutto

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 lub 9-17

  • Profesjonalne szkolenie i wsparcie na każdym etapie współpracy

  • Pracę wyłącznie na tzw. ciepłych bazach– klienci sami się do nas zgłaszają (B2C)

  • Ścieżkę kariery, która posiada wiele możliwości rozwoju

  • Świetnie zlokalizowane miejsce pracy niedaleko metra Racławicka

  • Rodzinną atmosferę oraz piątkowe grille

  • Chillout room– miejsce, gdzie będziesz mógł odpocząć i oddać się relaksacji

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się start-up'em w branży fotowoltaicznej. Działamy na rynku polskim, w niedalekiej przyszłości planujemy ekspansję na rynki europejskie. W skład naszego teamu wchodzą osoby z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w międzynarodowych firmach i budowaniu własnych biznesów.

Poszukujemy osób chcących dołączyć do nowo powstałego start-up’u, w którym liczy się pasja, zaangażowanie i pomysłowość.

Pożegnaj się z tradycyjnym korpo

U nas będziesz pracował w domu z ogródkiem!

Zapraszamy

Zespół Amperio

Przewiń do profilu firmy