Oferta pracy

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

Alphabet Polska Fleet Management Sp. z o.o.

  • Wołoska 22, Mokotów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę, umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Wołoska 22

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie kalkulacji i ofert, prezentacji handlowych, umów leasingu oraz raportów;

  • Bieżąca obsługa istniejących Klientów zgodnie z podpisanymi kontraktami;

  • Bieżące reagowanie na potrzeby Klienta lub ewentualne problemy związane z kontraktami;

  • Pomoc w kwestiach koordynacji, realizacji i przetwarzania kontraktów leasingowych;

  • Archiwizacja dokumentów dotyczących kontraktów i transakcji oraz decyzji kredytowych i dokumentów rejestrowych klientów;

  • Prowadzenie monitoringu przebiegu dokumentów działu handlowego, w tym przygotowanie dokumentów do wysyłki do Klienta;

  • Testy aplikacji używanych przez Dział Wsparcia Sprzedaży (np. Bynx);

  • Uczestniczenie w spotkaniach z Klientami.

Nasze wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia w branży leasingowej, CFM lub sprzedaży samochodów;

  • Wyższe wykształcenie;

  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z klientami;

  • Umiejętność pracy w zespole, proaktywne podejście do zadań, postawa „can do”;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu;

  • Analityczne myślenie;

  • Odpowiedzialność, rzetelność i dokładność w wykonywaniu zadań;

  • Dobra organizacja pracy, nastawienie na osiąganie celów, otwartość na zmiany;

  • Wysoka kultura osobista;

  • Dobra znajomość języka angielskiego;

  • Biegła znajomość pakietu Microsoft Office.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole Wsparcia Sprzedaży;

  • Szkolenia przygotowujące do realizacji powierzonych zadań;

  • Stabilne warunki pracy w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na zastępstwo (outsourcing, przewidywany okres to około 1,5 roku);

  • Atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

Alphabet jest jedną z pięciu największych europejskich firm, zajmujących się finansowaniem i zarządzaniem flotami pojazdów wszystkich marek. Firma powstała w 1997 roku i należy do Grupy BMW. W portfolio ma łącznie ponad 720.000 samochodów na 31 rynkach.

W Polsce Alphabet istnieje od roku 2001 i zarządza flotą ponad 17.000 aut.

Przewiń do profilu firmy