Oferta pracy

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

ALIOR BANK

ALIOR BANK

Łopuszańska 38c

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • masz doświadczenie w sprzedaży,

  • posiadasz wiedzę w zakresie usług finansowych (kredyty gotówkowe),

  • samodzielnie szukasz rozwiązań i lubisz stawiać czoła wyzwaniom,

  • dobrze organizujesz swoją pracę,

  • cechuje Cię wysoką kulturą osobistą oraz wysoko rozwiniętymi zdolnościami interpersonalnymi.

Nasze wymagania

  • kompleksowa obsługa zgłoszeń od pośredników finansowych w zakresie sprzedaży kredytów gotówkowych,

  • przygotowywanie materiałów sprzedażowych,

  • prowadzenie szkoleń z oferty produktowej Banku,

  • budowanie relacji z pośrednikami finansowymi,

  • współpraca z innymi departamentami banku.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego,

  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop