Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Medima Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Al. Jerozolimskie 200 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży

MEDIMA Sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 200

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Specjalista ds. wsparcia sprzedaży (z praktyczną znajomością zamówień publicznych)

  • pozyskiwanie nowych oraz utrzymanie obecnych Klientów, w szczególności poprzez kompleksową obsługę postępowań o udzielenie zamówienia publicznego,

  • monitorowanie rynku zamówień publicznych pod kątem ogłoszeń dotyczących zakupu produktów firmy,

  • monitorowanie rynku pod kątem działań konkurencji,

  • analiza dokumentacji przetargowej,

  • prowadzenie korespondencji dotyczącej postępowań z Zamawiającym,

  • odpowiedzialność za przygotowanie oraz terminowe złożenie oferty,

  • archiwizacja dokumentacji przetargowej,

  • koordynowanie czynności związanych z zawieraniem umów,

  • efektywna współpraca z innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • praktyczna wiedza związana z realizacją postępowań przetargowych – warunek konieczny,

  • doświadczenie w firmie z branży sprzętu medycznego mile widziane,

  • dyspozycyjność oraz gotowość do podróży służbowych (prawo jazdy kat. B),

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

  • dbałość o szczegóły, umiejętność pracy pod presją czasu, samodzielność, bardzo dobra organizacji pracy, otwartość na naukę i rozwój,

  • precyzja w wyrażaniu myśli na piśmie.

To oferujemy

Umowę o pracę w stabilnej finansowo firmie o silnej, ugruntowanej pozycji na rynku.

Możliwość rozwoju zawodowego.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Medima Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie moich danych szczególnych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO , przedstawionych przeze mnie w związku z prowadzoną przez Spółkę rekrutacją.