Specjalista ds. wsparcia sprzedaży

Mosca Direct Poland Sp. z o.o.

6 0008 000 brutto / mies.
  • Warszawa, Płowiecka 105/107, Wawer, Warszawa

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w procesie realizacji zamówień

  • Bieżąca obsługa zapytań ofertowych i zamówień klienta biznesowego

  • Przygotowywanie ofert handlowych

  • Budowanie z klientami relacji opartych o partnerską współpracę

  • Kontakt z Centralą w Niemczech i spółkami z Grupy

  • Kontakt telefoniczny i mailowy z klientami

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w obsłudze B2B

  • Wykształcenie wyższe

  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego potwierdzona certyfikatami

  • Umiejętność planowania i organizacji pracy

  • Zaangażowanie i pozytywne nastawienie

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i / lub języka niemieckiego

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Praca w godzinach 8-16 (cenimy Work-Life Balance)

  • Zdobywanie cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Profesjonalne i przyjazne środowisko pracy

  • Praca stacjonarna w biurze Warszawa/Wawer

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • pikniki rodzinne

CV w języku polskim prosimy przesłać za pomocą przycisku Aplikuj.

Uprzejmie informujemy, iż odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Mosca Direct Poland z siedzibą w Warszawie to spółka córka niemieckiej firmy MOSCA GmbH, światowego lidera rozwiązań w dziedzinie techniki wiązania i zabezpieczenia towaru w transporcie.

www.mosca.com

Przewiń do profilu firmy