Oferta pracy

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

Hitachi Capital Polska sp. z o.o.O firmie

  • Franciszka Klimczaka 1
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Hitachi Capital Polska sp. z o.o.

Franciszka Klimczaka 1

Warszawa

Hitachi Capital to dostawca rozwiązań mobilnych, część Hitachi Ltd, jednej z największych i najbardziej szanowanych grup przemysłowych na świecie. Hitachi Capital działa w 12 krajach na 3 kontynentach. Nasza flota pojazdów liczy łącznie ponad 260 000 sztuk (są to samochody osobowe, dostawcze i ciężarowe). Od dziesięcioleci firma rozwija się bardzo dynamicznie, a w ostatnich latach szczególnie prężnie w krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

     Naszą misją jest bycie wyjątkowym dla ludzi, zapewniając klientom oferty szyte na miarę ich potrzeb. Nasza firma jest jednym z najlepszych dostawców w zakresie finansowania flot. Finansujemy samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe i pojazdy specjalistyczne od ponad 60 lat. Obserwujemy stały rozwój naszej działalności, a łączy nas pasja do innowacji. Niezależnie od tego, czy szukasz leasingu samochodu czy pojazdu dostawczego, dla siebie, czy dla swojej firmy, Hitachi Capital pomoże Ci maksymalnie wykorzystać budżet.

     Naszym celem jest osiągnięcie pozycji lidera w zakresie finansowania wszystkich środków transportu przy zachowaniu najwyższego poziomu obsługi klienta. Z tego względu nieustannie poszukujemy utalentowanych kandydatów, którzy razem z nami będą realizować naszą strategię i rozwijać swoje kompetencje w firmie o nie tylko dużych ambicjach rozwojowych, ale także wyjątkowej kulturze organizacyjnej.

     Obecnie poszukujemy do pracy:

Obowiązki:

  • Identyfikacja i kwalifikacja potencjalnych klientów;
  • Umawianie spotkań dla działu handlowego (tel., email, social media);
  • Obsługa CRM;
  • Przygotowywanie kalkulacji;
  • Zarządzanie procesem pozyskania klienta;
  • Administracja dokumentacją.

Wymagania:

  • Komunikatywność;
  • Umiejętność aktywnego słuchania;
  • Zaangażowanie w codzienne zadania;
  • Kreatywność;
  • Umiejętności organizacyjne i zarządzanie czasem;
  • Inicjatywa i chęć do działania;
  • Otwartość i chęć wspierania innych.

Jeśli chcesz pracować w firmie:

  • Innowacyjnej, która oferuje możliwość rozwoju zawodowego;
  • Która jest jednym z liderów wynajmu długoterminowego;
  • O ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Która oferuje szereg możliwości rozwoju, dobrą atmosferę oraz dbałość o samopoczucie pracownika;
  • Gdzie będziesz mógł skorzystać z pakietu benefitów, takich jak prywatna opieka medyczna, karta MultiSport oraz ubezpieczenie na życie;
  • W której jest możliwość podszlifowania j. angielskiego;
  • Stawiającej na podniesienie kwalifikacji poprzez szkolenia i wiedzę zdobytą w praktyce.

Aplikuj do nas, aby przekonać się o wyjątkowości naszego miejsca pracy.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy