Ta oferta pracy jest nieaktualna od 310 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-12-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Tractel Polska jest oddziałem międzynarodowej grupy (tractel.com) zajmującej się produkcją profesjonalnych urządzeń do podnoszenia oraz transportu ładunków i osób, urządzeń do kontroli i pomiaru obciążenia oraz sprzętu asekuracyjnego.

    Grupa Tractel to 76 lata doświadczenia zdobytego w 120 krajach, na 6 kontynentach.

    Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa
    Numer referencyjny: wsparcie sprzedaży

    Opis stanowiska:

    • Współpraca i utrzymywanie kontaktów handlowych z siecią dystrybucji.
    • Wsparcie regionalnych managerów sprzedaży.
    • Opracowywanie ofert handlowych.
    • Przyjmowanie zamówień i ich realizacja.
    • Organizowanie i kontrola dostaw.
    • Wystawianie i kontrola wszystkich dokumentów handlowych.
    • Przygotowywanie raportów i analiz.
    • Administracja biurowa.

    Wymagania:

    • Wykształcenie minimum średnie (wyższe mile widziane).
    • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny).
    • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera.
    • Umiejętność dobrej organizacji pracy, komunikatywność.
    • Orientacja na klienta.

    Oferujemy:

    • Stabilne warunki zatrudnienia w rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.