Ta oferta pracy jest nieaktualna od 126 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 16.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży Warszawa
    Zakres obowiązków:
      • udzielanie wsparcia w zakresie wiedzy produktowej ( produkty linii Micro)
      • analiza wniosków kredytowych w procesie oraz wniosków odrzuconych
      • bieżące wsparcie kanałów sprzedaży w procesowaniu wniosków kredytowych linii micro
      • inicjowanie i współudział w pracach projektowych mających na celu podwyższenie efektywności i sprawności procesów sprzedażowych
      • współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi Banku w celu wykonania zadań Departamentu
      • współpraca z innymi komórkami Banku w zakresie inicjowania zmian w ofercie produktowej dla klientów Micro
    Wymagania:
      • wykształcenie min. średnie
      • min. roczne doświadczenie na analogicznym stanowisku w Banku lub instytucji finansowej
      • dobra znajomość pakietu office
      • wysoka orientacja na cel
      • komunikatywność, samodzielność oraz dokładność w działaniu
      • umiejętności organizacyjne, odpowiedzialność
      • umiejętność budowania pozytywnych i długotrwałych relacji
        z Pracownikami Banku i Partnerami
      • bardzo dobra umiejętność rozwiązywania problemów
      • wysokie zdolności analityczne
      • umiejętność pracy w zespołowe oraz dzielenia się wiedzą
        ze współpracownikami
    Oferujemy:
      • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę z bardzo atrakcyjnym systemem premiowym
      • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
      • dostęp do niezbędnych narzędzi pracy
      • pakiet świadczeń socjalnych obejmujący prywatną opiekę medyczną oraz, unikalny program dodatkowych świadczeń pracowniczych
        z zakresu sportu i rekreacji