Ta oferta pracy jest nieaktualna od 129 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 11.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W celu świadczenia usług pracy tymczasowej dla naszego klienta międzynarodowej firmy będącej liderem w branży tytoniowej, poszukujemy osoby na stanowisko wspierające w dziale Trade Communication.

    Nr ref.: /194/02/2019/NS/36939
    Warszawa
    oferujemy
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (opłacone składki ZUS, płatne urlopy oraz pozostałe świadczenia),
    • Praca w okolicy metra Dworzec Gdański,
    • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17,
    • Pakiet dodatków Randstad Plus : karta sportowa i opieka medyczna w atrakcyjnej cenie;atrakcyjne zniżki na zakupy online w sklepach, restauracjach i kawiarniach,
    • Bony lunchowe 190zł co miesiąc , pakiet opieki medycznej Luxmed,
    • Praca w ciekawym miejscu i przyjemnej atmosferze.
    zadania
    • Rozliczanie aktywności handlowców,
    • Współudział w planowaniu, projektowaniu oraz rozliczaniu zadań angażujących zewnętrzne siły sprzedaży (programy/konkursy) w programie Excel,
    • Współpraca z agencjami zewnętrznymi oraz komunikacja międzydziałowa,
    • Bieżąca obsługa oraz współtworzenie treści zamieszczanych na platformie www,
    • Inicjatywa w tworzeniu nowych rozwiązań oraz wykorzystywaniu istniejącej infrastruktury do osiągania jak najlepszych wyników biznesowych,
    • Bieżąca praca administracyjna,
    • Kontakt i pomoc klientom wewnętrznym (pracownicy terenowi) oraz komunikacja z klientem zewnętrznym za pośrednictwem skrzynki e-mail.
    oczekujemy
    • Bardzo dobra znajomość programu Excel,
    • Dobra znajomość programu PowerPoint,
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (B1/B2),
    • Dobrze rozwinięte zdolności analityczne,
    • Dostępności do podjęcia pracy

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47