Oferta pracy

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

HORIZONS sp. z o.o.O firmie

5 500‐8 000 zł brutto / mies.

HORIZONS sp. z o.o.

Nowoursynowska 153

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa administracyjna oraz wsparcie w codziennych obowiązkach Kierowników Regionalnych, zagranicznych spółek zależnych oraz Centrali z Niemiec

  • Doradztwo merytoryczne i techniczne, w tym telefoniczne i mailowe wsparcie dla klientów

  • Obsługa zapytań ofertowych, przygotowywanie ofert w systemie ERP, MS-Navision, przygotowanie do realizacji zamówień oraz kontrola harmonogramu

  • Śledzenie zarejestrowanych zamówień w systemie do momentu dostawy, w koordynacji z klientami, koordynacja dostępności towarów, czuwanie gwarancją terminowej realizacji

  • Wprowadzanie, przetwarzanie i fakturowanie zleceń sprzedaży eksportowej

  • Koordynacja kampanii komunikacyjnych z centralą

  • Tłumaczenia techniczne

  • Rozbudowa bazy danych

  • Tworzenie materiałów sprzedażowych

  • Aktualizacja treści na stronę internetową, portale branżowe oraz media społecznościowe

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny

  • Znajomość języka niemieckiego – mile widziana

  • Doświadczenie w obszarze sprzedaży produktów przemysłowych

  • Dobra znajomość pakietu MS Office na poziomie zaawansowanym

  • Doświadczenie w pracy z systemem ERP - mile widziane

  • Doskonała organizacja pracy własnej oraz samodzielność

  • Komunikatywność, doskonałe umiejętności interpersonalne i wysoka kultura osobista

  • Sumienność i systematyczność

  • Otwartość na naukę nowych obszarów i kreatywność w działaniu

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

  • przyjazną atmosferę w małym, dynamicznym zespole

  • możliwość rozwoju osobistego oraz zawodowego wraz ze wzrostem firmy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia dostosowane do posiadanych umiejętności

  • pracę w międzynarodowym środowisku

  • prywatną opiekę medyczną

  • szkolenie stanowiskowe

Horizons Sp. z o.o. jest spółką konsultingowo-inżynieryjną działającą w obszarze energetyki, głównie energetyki odnawialnej i specjalizuje się w szeroko rozumianej koordynacji procesów inwestycyjnych.

Członkowie zespołu Horizons posiadają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu procedur inwestycyjnych w obszarze energetyki dla projektów małych jak i wielkoskalowych, zdobyte zarówno w spółkach polskich i zagranicznych.

W ostatnim okresie spółka dynamicznie się rozwija, głównie w obszarze energetyki odnawialnej, w związku z czym poszukuje osób posiadających odpowiednie doświadczenie, umożliwiające wzmocnienie zespołu.

Przewiń do profilu firmy

Prosimy przesyłać CV w języku angielskim.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy