Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży

Noble Finance S.A.

  • Gwiaździsta 66, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Gwiaździsta 66

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie raportów, będących podstawą do rozliczania sprzedaży,

  • Obsługa dokumentów związanych z wynagrodzeniem sieci sprzedaży,

  • Rozliczanie prowizji sieci sprzedaży,

  • Kontakt z Partnerami Spółki w zakresie nawiązywania i obsługi współpracy,

  • Zarządzanie umowami współpracy z Partnerami Spółki ,

  • Wspieranie sieci sprzedaży w zakresie spraw administracyjnych,

  • Obsługa umów administracyjnych, współpraca z kontrahentami.

Nasze wymagania

  • Znajomość aplikacji MS Office, w szczególności Excel (formuły, tabele przestawne, praca z dużą ilością danych),

  • Umiejętność analizy dokumentów pod kątem ich poprawności,

  • Rzetelność i dokładność,

  • Umiejętność dobrej organizacji swojej pracy i ustalania priorytety,

  • Umiejętność działania pod presją czasu,

  • Umiejętności komunikacyjne,

  • Otwartość na zmiany i umiejętność odnalezienia się w złożonym środowisku pracy,

  • Doświadczenie pracy w firmie leasingowej, w banku lub innej instytucji finansowej.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę;

  • Opiekę medyczną, kartę sportową;

  • Dołączenie do rozwijającej się instytucji finansowej z możliwością dalszego rozwoju.