Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży

Noble Finance S.A.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Noble Finance S.A.

Gwiaździsta 66

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie raportów, będących podstawą do rozliczania sprzedaży,
  • Obsługa dokumentów związanych z wynagrodzeniem sieci sprzedaży,
  • Rozliczanie prowizji sieci sprzedaży,
  • Kontakt z Partnerami Spółki w zakresie nawiązywania i obsługi współpracy,
  • Zarządzanie umowami współpracy z Partnerami Spółki ,
  • Wspieranie sieci sprzedaży w zakresie spraw administracyjnych,
  • Obsługa umów administracyjnych, współpraca z kontrahentami.

Nasze wymagania

  • Znajomość aplikacji MS Office, w szczególności Excel (formuły, tabele przestawne, praca z dużą ilością danych),
  • Umiejętność analizy dokumentów pod kątem ich poprawności,
  • Rzetelność i dokładność,
  • Umiejętność dobrej organizacji swojej pracy i ustalania priorytety,
  • Umiejętność działania pod presją czasu,
  • Umiejętności komunikacyjne,
  • Otwartość na zmiany i umiejętność odnalezienia się w złożonym środowisku pracy,
  • Doświadczenie pracy w firmie leasingowej, w banku lub innej instytucji finansowej.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę;
  • Opiekę medyczną, kartę sportową;
  • Dołączenie do rozwijającej się instytucji finansowej z możliwością dalszego rozwoju.

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży, Gwiaździsta 66, Wrocław