Oferta pracy

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

Totalizator Sportowy

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie serwisu sieci on-line w zakresie zlecania: usuwania awarii, wymiany sprzętu oraz przekazywania go do naprawy,

  • nadzorowanie utrzymania ciągłości działania terminali, modemów i łączy,

  • administrowanie procesem uruchamiania i likwidowania punktów sprzedaży.

  • obsługiwanie graczy - udzielanie informacji, przyjmowanie, rejestrowanie, analizowanie i rozpatrywanie skarg, wniosków i reklamacji związanych z grami liczbowymi oraz loteriami pieniężnymi,

  • raportowanie i wykonywanie analiz dotyczących sprzedaży,

  • realizacja procesu otwarcia kolektury (kolektury prawnej, kolektury fizycznej) oraz informowanie kontrahentów o wymogach związanych z otwarciem kolektury,

  • realizacja zadań dot. obsługi bieżącej kolektury (Zgłoszenie do UC, Zabezpieczenia, obsługa pakietów startowych, realizacja procesu zamknięcia kolektury, blokada z powodu zadłużenia, zmiana danych kolektury, zmiana danych Agenta, realizacja procesu aneksowania umów oraz archiwizacji dokumentów)

  • realizacja szkoleń wstępnych oraz odnawiających uprawnienia dedykowanych dla kolektur sieci prawnej/sieciowej/własnej z obszaru produktów LOTTO

  • realizacja szkoleń w ramach procesu adaptacji pracownika tj. szkolenia z obszaru UGH oraz z zakresu Salonu Gier na Automatach.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i samodzielność, terminowość oraz zaangażowanie w realizację zadań,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • umiejętność w nawiązywaniu współpracy z klientami zewnętrznymi,

  • doświadczenie we współpracy z siecią sprzedaży detalicznej,

  • doświadczenie w obsłudze reklamacji,

  • doświadczenie w sporządzaniu analiz i raportowaniu,

  • znajomość technik komunikacji i radzenia sobie z obiekcjami klientów,

  • dobra znajomość MS Office, a w szczególności Excela,

  • umiejętność tworzenia makr (mile widziana),

  • wykształcenie wyższe (mile widziane).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Totalizator Sportowy to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i zasłużonych polskich spółek. Powstaliśmy ponad 65 lat temu by gromadzić środki, z których finansowane są remonty i budowa obiektów oraz urządzeń sportowych. W dalszej kolejności zaczęliśmy również przekazywać fundusze na szeroko rozumianą kulturę narodową. Jesteśmy monopolistą w dziedzinie organizacji gier liczbowych i loterii pieniężnych w Polsce.

Przewiń do profilu firmy