Oferta pracy

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży (wsparcie techniczne)

home.pl S.A.O firmie

  • Zbożowa 4, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

home.pl S.A.

Zbożowa 4

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie merytoryczne naszych Specjalistów Obsługi Klienta z zakresu usług Marketplace (głównie Microsoft Office 365, Google Workspace),

  • Przeprowadzanie wdrożeń online dla usług Microsoft Office 365, Google Workspace dla Klientów home.pl,

  • Prowadzenie szkoleń online z zakresu wdrażanych usług dla Klientów home.pl,

  • Nauka platformy Microsoft Azure oraz po zdobyciu odpowiedniej wiedzy przeprowadzanie migracji do chmury Klientów home.pl,

  • Stałe poszerzanie swojej wiedzy technicznej z zakresu wdrażanych usług.

Nasze wymagania

  • Wiedza związana z usługami Microsoft (głównie Office 365),

  • Zainteresowania światem IT i nowinkami z branży,

  • Chęć rozwoju i umiejętności pracy w zespole,

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość usług takich jak Acronis Backup, Sitelock, programy antywirusowe,

  • Doświadczenie w profesjonalnej obsłudze klienta i wdrożeniach IT,

  • Umiejętności analitycznego podejścia do rozwiązywania problemów,

  • Znajomości języka angielskiego umożliwiającego swobodną komunikację.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie - pełen etat

  • Wynagrodzenie składające się z części stałej oraz premii

  • Program szkoleń wdrożeniowych

  • Finansowanie szkoleń oraz certyfikacji z usług Microsoft/Google (w tym Microsoft Azure)

  • Możliwość zdobycia wiedzy z zakresu m.in: programowania, zarządzania projektem, administrowania etc. – udział w programach rozwojowych „Bilet do Rozwoju”

  • Narzędzia potrzebne do wykonywania pracy

  • Prywatną opiekę medyczną, dopłaty do kart sportowych oraz wakacji, imprezy integracyjne i wiele innych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

home.pl jest największym dostawcą usług internetowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Specjalizujemy się w rejestracji domen internetowych, hostingu serwisów WWW, sklepów internetowych, utrzymaniu kont poczty elektronicznej. Co druga strona internetowa w Polsce jest w home.pl a do grona użytkowników Naszych usług należą zarówno klienci indywidualni, mikro- i małe firmy, oraz międzynarodowe koncerny, instytucje finansowe oraz jednostki administracji publicznej. Aktualnie poszukujemy Specjalisty ds. Wdrożeń Systemów IT w Zespole Marketplace, który zajmuje się sprzedażą i wsparciem technicznym usług firm trzecich takich jak Microsoft, Google czy TeamViewer.

Przewiń do profilu firmy