Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży z j. niemieckim

Cerrad Sp. z o.o.O firmie

  • Starachowice, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Cerrad Sp. z o.o.

Radomska 49B

Starachowice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • realizacja zamówień naszych klientów,
  • budowanie i utrzymywanie relacji z Klientami firmy,
  • współpraca z przedstawicielami pracującymi w danym regionie,
  • ścisła współpraca z innymi działami w firmie.

Nasze wymagania

  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego,
  • gotowość do pracy w Starachowicach (warunek konieczny),
  • umiejętność obsługi komputera (znajomość pakietu Microsoft Office),
  • bardzo wysokie umiejętności komunikacyjne,
  • umiejętności negocjacyjne, organizacyjne oraz samodzielnego planowania,
  • umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • doświadczenia w obszarze obsługi klienta,

To oferujemy

  • masę ciekawych wyzwań pod okiem profesjonalistów,
  • bezcenną wiedze i doświadczenie,
  • wsparcie na każdym etapie wdrożenia,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • grupowe ubezpieczenie,
  • kurs nauki języka angielskiego.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Firma CERRAD Sp. z o. o.

CERRAD zajmuje jedno z czołowych miejsc w rankingu najdynamiczniej rozwijających się firm produkcyjnych w Europie. Tworzymy wyjątkowe płytki gresowe i klinkierowe, odpowiadające najwyższym standardom – zarówno pod względem wzornictwa jak i jakości. Profesjonalizm, innowacyjność, projekty pełne świeżego spojrzenia na nowoczesny design – to podstawowe filary działalności CERRAD. Pozwalają nam tworzyć produkty idealnie wpisujące się w nowoczesne trendy. Nasz sukces jest konsekwencją sprawnego zarządzania, innowacyjności, wysokiej jakości produktu i zaangażowania ludzi.

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży z j. niemieckim, Radomska 49B, Starachowice