Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży z językiem angielskim

Asgard Sp. z o.o.

4 500 brutto / mies.
  • Baranowo (pow. poznański; gm. Tarnowo Podgórne)

    Baranowo (pow. poznański; gm. Tarnowo Podgórne), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie procesu sprzedażowego na każdym jego etapie

  • weryfikacja bazy klientów, przygotowywanie analiz

  • zarządzanie showroom’em, salami konferencyjnymi i umawianiem spotkań

  • pomoc w organizacji delegacji

  • badanie rynku i potrzeb klientów

Nasze wymagania

  • znajomości języka angielskiego w stopniu pozwalającym na bezproblemową komunikację

  • motywacja do pracy, gotowość na zmiany i samorozwój

  • pozytywna energia i entuzjazm w działania

  • biegła znajomość pakietu MS Office i obsługa urządzeń biurowych

Mile widziane

  • doświadczenie w handlu

To oferujemy

  • miesięcznie wynagrodzenie: 4500 zł brutto

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • życzliwa i bezpośrednia kultura pracy

  • możliwość pracy zdalnej

  • dostęp do biblioteki firmowej

  • prywatna opieka medyczna Enel-med

  • możliwość wyjazdów zagranicznych

  • budżet rozwojowy: możliwość szkoleń i warsztaty

  • 2 razy w roku świąteczne paczki

  • firmowe i działowe imprezy integracyjne

  • atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas prowizję od sprzedaży

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

Jeśli czujesz że ta praca jest dla Ciebie, skontaktuj się z nami!

W tytule maila wpisz nazwę stanowiska na które aplikujesz.

Jesteśmy wiodącą firmą w sektorze upominków promocyjnych na krajowym rynku i obsługujemy klientów w niemal 30 krajach z Europy i świata. Jeśli jesteś ciekawy czym się zajmujemy dokładnie, wejdź na naszą stronę internetową www.asgard.gifts lub na stronę naszej marki Blue Collection na www.bluecollection.gifts.

Jeśli tak jak my uwielbiasz zaskakiwać innych nietypowymi upominkami, poszukujesz ciekawych trendów i nie wyobrażasz sobie życia bez gadżetów? Dołącz nas!

Przewiń do profilu firmy