Oferta pracy

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży z językiem niemieckim

iView Recruitment Sp. z o. o.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Dla naszego klienta, lidera w swojej branży, poszukujemy aktualnie kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie informacji niezbędnych do przygotowywania dokumentacji sprzedażowej (opis produktu, opakowań, transportu)
  • Przygotowywanie i składanie dokumentacji przetargowej, ofert cenowych
  • Współpraca i utrzymywanie kontaktu z klientami, innymi działami w firmie oraz zakładem produkcyjnym
  • Zamawianie próbek towarów dla klientów
  • Wsparcie w codziennych obowiązkach Global Customer Managera i Dyrektora Sprzedaży

Oczekiwania:

  • Biegła znajomość języka niemieckiego i angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office (Excel, PowerPoint)
  • Umiejętność pracy w międzynarodowym środowisku
  • Komunikatywność i doskonałe umiejętności interpersonalne

Nasz klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej, rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne