Oferta pracy

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży

Action S.A.

5 0006 000 brutto / mies.
  • Zamienie (pow. piaseczyński; gm. Lesznowola)

    Zamienie (pow. piaseczyński; gm. Lesznowola), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie raportów

  • Porównywanie danych

  • Analiza produktów

  • Analiza oferty klienta

  • Pomoc w implementacji oferty Action do partnerów zagranicznych

Nasze wymagania

  • Znajomość MS Excel na poziomie średnio zaawansowanym

  • Znajomość j. angielskiego (minimum na poziomie komunikatywnym)

  • Dobra organizacja czasu pracy, umiejętność pracy w zespole

  • Komunikatywność, zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • Motywacja do pracy oraz chęć rozwoju umiejętności na tym stanowisku

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Co drugi piątek wolny- wydłużamy weekendy

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i doskonalenia swoich umiejętności

  • Możliwość awansu na Analityka / Project Managera

  • Dofinansowanie do: prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie, karty MultiSport.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • sala do Squasha

  • dwa piątki wolne w miesiącu

Etapy rekrutacji
1

1. Wysyłasz CV

2

My weryfikujemy i zapraszamy wybranych kandydatów

3

Spotkanie odbywa się odrazy z przełożonym i HRem

4

w przeciągu tygodnia dajemy odpowiedź bez względu na wynik

Action S.A.

Grupa ACTION S.A. to jeden z wiodących podmiotów na rynku dystrybucji sprzętu IT/RTV/AGD/GSM. W 2015 roku wg DISTREE EMEA z nagrodą w kategorii Dystrybutor Roku w Europie Centralnej. Jesteśmy znaczącym producentem sprzętu komputerowego, a od 2006 r. Spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. ACTION dystrybuuje produkty największych producentów na świecie z zakresu elektroniki użytkowej oraz IT, ponadto jest właścicielem marek tj. Actina (komputery stacjonarne, gamingowe ), ActiveJet ( produkty eksploatacyjne ,oświetleniowe, zasilające

Przewiń do profilu firmy