Oferta pracy

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży (Zamówienia publiczne)

Billennium S.AO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Billennium - polska firma IT, która od ponad 17 lat rozwija innowacyjne usługi i produkty oraz dostarcza najlepszych specjalistów w zakresie outsourcingu.

Realizujemy projekty i usługi informatyczne w Polsce, a także w Stanach Zjednoczonych i Azji. Obecnie zatrudniamy ponad 1200 specjalistów w zakresie nowoczesnych rozwiązań wspomagających biznes. Posiadamy 9 oddziałów w Polsce i 3 za granicą - biura w Indiach (Pune), USA (Nowy Jork) i Malezji (Kuala Lumpur).

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa organizacja całego procesu przygotowywania ofert  w postępowaniach przetargowych zgodnych z wymaganiami Zamawiającego i Ustawą Zamówień Publicznych (Bid Manager),
  • Przygotowanie oferty zgodnej z SIWZ oraz ustawą PZP,
  • Formalna komunikacja pomiędzy Spółką a Zamawiającym,
  • Analiza ofert pod względem formalno-prawnym, m.in. kompletności, spełnienia warunków udziału w postępowaniu określonych w SIWZ i ustawą PZP,
  • Bieżące wsparcie formalno-prawne (ustawa PZP) dla Działów Handlowych Spółki.

Oczekiwania:

  • 3 lata doświadczenia w pracy w obszarze wsparcia sprzedaży w sektorze zamówień publicznych,
  • Znajomość prawa zamówień publicznych,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office (word, Excel, MS Project, SharePoint),
  • Wysokie umiejętności, organizacyjne i komunikacyjne,
  • Bardzo dobra znajomość angielskiego min.B2.

Oferta:

  • Stabilne, pełnoetatowe zatrudnienie,
  • Szkolenia wstępne,
  • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie oraz karta Multisport,
  • Darmowe zajęcia z języka angielskiego,
  • Wyjątkowe imprezy firmowe oraz wyjścia integracyjne,
  • Praca w dynamicznym, międzynarodowym środowisku.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy