Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

BRENNTAG POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • Zgierz, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

BRENNTAG POLSKA Sp. z o.o.

Kwasowa 5

Zgierz

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za proces realizacji sprzedaży, w tym przegląd zamówień, wystawianie zleceń
  • wsparcie procesu zarządzania zapasami, gospodarki opakowaniami i zarządzania należnościami
  • rozwiązywanie bieżących problemów związanych z realizowanymi zamówieniami
  • obsługa dokumentacyjna procesu sprzedaży
  • ścisła współpraca z Klientami wewnętrznymi: zespołami handlowymi i Pracownikami innych działów uczestniczącymi w procesie sprzedaży
  • bieżąca praca na zintegrowanych systemach informatycznych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub są w trakcie studiów
  • co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe związane z obsługą Klienta lub wsparciem sprzedaży
  • wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne pozwalające na budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • bardzo dobra organizacja pracy oraz samodzielność i decyzyjność w działaniu, które przejawiają się w postawie „tak, da się” 😉
  • dobra współpraca w zespole, preferowanie „gry do jednaj bramki”
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem
  • mile widziana znajomość programu SAP

To oferujemy

  • pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie, będącej liderem na rynku
  • codzienną dawkę pozytywnych emocji poprzez pracę w zgranym i zaangażowanym zespole
  • dużo pracy, zero nudy 😊
  • mnóstwo okazji do nauki, czerpania z doświadczeń innych oraz wsparcie doświadczonych współpracowników na każdym etapie pracy
  • możliwości przystąpienia do finansowanego przez spółkę Pracowniczego Programu Emerytalnego "Brenntag PPE" (po roku od zatrudnienia)
  • szereg benefitów, które znasz z codziennej pracy w naszej firmie 😊

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie usług turystycznych
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne
  • inicjatywy dobroczynne

Jesteśmy liderem światowego rynku dystrybucji surowców i dodatków chemicznych dla przemysłu. Łączymy naszych dostawców i klientów w partnerstwie tworzącym wartość dla każdej ze stron. Sukces naszej firmy buduje 17 500 Pracowników, w ponad 70 krajach, pracujący w 640 naszych placówkach. Oferujemy ponad 10 tysięcy produktów – standardowych i specjalistycznych surowców chemicznych oraz ścisłą współpracę ze światowej klasy dostawcami. Zapewniamy kompleksową obsługę 195 000 Klientów w różnorodnych sektorach przemysłu, rozwiązania szyte na miarę w zakresie aplikacji, marketingu oraz logistyki.

Aktualne oferty pracodawcy
WS/2023

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży, Kwasowa 5, Zgierz