Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży

StreamsoftO firmie

Streamsoft

aleja Wojska Polskiego 11

Zielona Góra

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie potencjalnych klientów przez telefon

  • Tworzenie bazy telefonicznej klientów z uwzględnieniem cech adresata

  • Tworzenie i stała weryfikacja baz kontaktów

  • Przekazywanie klientowi telefonicznie informacji o firmie i systemie Streamsoft Prestiż

  • Umawianie klienta z konsultantem merytorycznym i doradcą biznesowym na spotkanie prezentacyjne

  • Identyfikowanie potrzeb klienta i wyboru oferty

  • Współpraca z działem marketingu oraz działem handlowym firmy w zakresie dostarczania list potencjalnych klientów, jak również przekazywanie informacji na temat reakcji klientów na ofertę oraz powtarzających się problemów

  • Współpraca z działem handlowym firmy w sprawach dotyczących określania wartości albo cech oferowanego produktu oraz usługi

  • Raportowanie wyników z realizacji celów

Nasze wymagania

  • Wyróżnia Cię komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów

  • Cechujesz się wysoką kulturą osobistą

  • Potrafisz skutecznie prowadzić rozmowy przez telefon z potencjalnymi klientami

  • Umiesz być odpowiedzialny za realizację założonych celów

  • Obsługujesz aplikacje MS Office

Mile widziane

  • Posiadasz doświadczenie w obsłudze Klienta i/lub sprzedaży

To oferujemy

  • Niekorporacyjną atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole

  • Elastyczne formy współpracy

  • Dobre warunki wynagrodzenia i premiowania pracy

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Pakiet świadczeń dodatkowych (medyczny, sportowy)

Streamsoft

Jesteśmy znanym i cenionym producentem systemów ERP w Polsce. Na rynku IT działamy od 30 lat, dostarczając kompletne rozwiązania, wspierające zarządzanie wszystkimi obszarami przedsiębiorstwa. Z naszych narzędzi codziennie korzysta prawie 80 tysięcy firm produkcyjnych, handlowych i usługowych. W segmencie średnich firm jesteśmy na pierwszej pozycji wśród producentów i dostawców rozwiązań klasy ERP na polskim rynku. Streamsoft Prestiż to najchętniej kupowany system ERP w Polsce.

Więcej informacji o firmie i programach można znaleźć na stronie www.streamsoft.pl

Przewiń do profilu firmy