Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. wsparcia systemów IT

RPE POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Specjalista

Dynamicznie rozwijająca się firma we Wrocławiu, specjalizujaca się w Analizie Danych,  Business Intelligence and Digital Transformation poszukuje kandydatów do pracy.

RPE Polska poszukuje Specjalistę ds. Wsparcia IT, który dołączy do naszego szybko rozwijającego się zespołu we wrocławskim biurze. Naszymi klientami są firmy z listy Fortune 500, które zapewnią ekscytujące środowisko wzrostu. Rola ta wymaga skoncentrowania się na dostarczaniu światowej klasy zarządzanych i inżynieryjnych usług dla naszych klientów. Poszukujemy osoby z solidnym podejściem do inżynierii systemów i rozwiązywania problemów.

Główne obowiązki:

  • Zarządzanie bezpieczeństwem i dostępami użytkowników
  • Obsługa zgłoszeń użytkowników w systemie ticketowym
  • Analiza i monitorowanie logów
  • Współpracowanie z zespołami klientów przy rozbudowie i aktualizacji platformy
  • Tworzenie dokumentacji wdrażanych rozwiązań
  • Administrowanie platform analitycznych (Tableau, Qlik, Power BI, itp.)
  • Analiza obciążenia i wydajności oraz optymalizacja środowiska
  • Instalowanie, konfigurowanie i zarządzanie oprogramowaniem na serwerach (On-premises / Cloud)

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w zakresie administrowania systemami (Windows Server) w tym administracja Active Directory
  • Znajomość PowerShell
  • Znajomość zagadnień sieci komputerowych, firewall, portów
  • Dobre umiejętności bezpośredniej komunikacji w języku angielskim (min. B2)
  • Dobra organizacja zadań oraz umiejętności analityczne

Doceniamy:

  • Doświadczenie w zarzadzaniu i monitorowaniu platform analitycznych (Tableau, Qlik, Power BI, itd.)
  • Znajomość oprogramowania do monitoringu infrastruktury IT (Zabbix, OpManager, itp.)
  • Znajomość platform danych w MS / Oracle SQL
  • Certyfikaty Windows Server - MCSE / MCSA / MTA
  • Certyfikaty administratora (Qlik, Azure, Tableau, itd.)

Oferujemy:

  • Praca w małych zespołach szybko rozwijającej się firmy przy użyciu nowoczesnych i zaawansowanych technologii
  • Udział w ciekawych, międzynarodowych projektach
  • Możliwość rozwoju umiejętności zawodowych i uzyskania certyfikatów
  • Naszym celem jest wyposażenie Cię w niezbędną wiedzę i szkolenie, abyś stał się dobrym konsultantem. Gwarantujemy ogromną ilość cenionej wiedzy i inwestycji w rozwój

Jeżeli jesteś zainteresowany/a, wyślij swoje CV poprzez przycisk aplikowania, bądź na [email protected]

Ogłoszenie archiwalne