Specjalista ds. wsparcia systemów

DATACONSULT SP. Z O. O.O firmie

DATACONSULT SP. Z O. O.

Józefa Marcika 14c

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

System operacyjny

O projekcie

Będziesz wspierał i rozwijał produkt informatyczny do obsługi magazynów wysokiego składowania i centrów logistycznych.

Działamy na rynku 15 lat.

Zrealizowaliśmy ponad 300 udanych projektów.

Mamy przeszło 250 Klientów i ponad 4300 użytkowników naszych produktów.

Prowadzimy projekty badawcze z użyciem wirtualnej rzeczywistości, sztucznej inteligencji oraz robotów wspomagających pracę ludzi.

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz odpowiedzialny za wsparcie i rozwój rozwiązań ExpertWMS® dla średnich i dużych przedsiębiorstw

  • Będziesz ściśle współpracować z Klientami i dzięki posiadanej wiedzy funkcjonalnej i technicznej zaspokajać potrzeby biznesowe Klienta, w szczególności:

  • Pomagać i zapewniać bieżące wsparcie istniejącym klientom

  • Obsługiwać zgłoszenia serwisowe oraz kierować je do kolejnych linii wsparcia

  • Rozumieć potrzeby biznesowe Twoich klientów

  • Analizować i wspierać istniejące rozwiązania ExpertWMS® u klientów

  • Konfigurować oprogramowanie ExpertWMS® dla logistyki wewnętrznej, w tym tworzyć dodatkowe rozwiązania, opracowywać i testować przygotowane rozszerzenia

  • Utrzymywać wiedzę na temat instalacji u Twoich klientów

  • W oparciu o swoje doświadczenie, możesz także kierować techniczną realizacją większych projektów, zarządzać grupą konsultantów i brać udział w całym cyklu życia projektu

Nasze wymagania

  • Znajomość SQL (preferowany MS SQL)

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Zdolność do multitaskingu i odpowiedzialność za powierzone zadania

  • Wysoka kultura osobista, samodzielność oraz kreatywność w zakresie powierzonych zadań

  • Chęć rozwoju w zakresie logistycznym i technicznym

Mile widziane

  • Doświadczenie we wdrażaniu/wspieraniu projektów ERP, WMS, MES lub innych złożonych systemów informatycznych

  • Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji technicznych

  • Doświadczenie w kontakcie z klientem

  • Znajomość procesów logistycznych

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • agile

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • pikniki rodzinne

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja

2

Rozmowa rekrutacyjna

3

Podpisanie umowy

Logistyka to nasza pasja. Z pasją tworzymy nowoczesne systemy WMS, który wdrożyliśmy w kilkuset małych, dużych i średnich przedsiębiorstwach. Innowacje w logistyce to nasza rzeczywistość. DataConsult to pasjonaci logistyki i IT. Nie brakuje nam poczucia humoru ani pysznej kawy w biurze. Jeśli szukasz nowych doświadczeń, chcesz pracować w przyjaznej atmosferze, pragniesz rozwijać swoje kompetencje – ta praca jest dla Ciebie!

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy