Specjalista ds. Wsparcia Systemów Transakcyjnych w Departamencie Rozwoju Aplikacji

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-07-31
  • Ważna jeszcze 13 dni (do 2017-08-30)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Śtop

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół. Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w Warszawie na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: pracuj/DRA/SWST

Główne zadania:

  • Rozwiązywanie problemów funkcjonalnych i technicznych systemów transakcyjnych
  • Analiza i usuwanie problemów zgłaszanych przez klientów zewnętrznych i wewnętrznych jako trzecia linia wsparcia
  • Przygotowywanie specyfikacji technicznej dla zmian systemowych
  • Przygotowywanie i wykonywanie testów mających na celu zapewnienie jakości wdrażanych rozwiązań
  • Wsparcie pracy wewnętrznych użytkowników systemów transakcyjnych w zakresie analizy funkcjonowania systemu i pomocy technicznej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów magisterskich o profilu technicznym
  • Dokładność oraz umiejętność analitycznego myślenia
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie)
  • Umiejętność budowania kwerend SQL w środowisku relacyjnych baz danych
  • Dobra znajomość środowiska MS Windows i pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, dobra organizacja czasu pracy

Dodatkowe atuty:

  • Ogólna znajomość mobilnych płatności oraz zasad działania kart płatniczych
  • Mile widziana wiedza z UML i Enterprise Architect
  • Znajomość technologii web services (SOAP, REST, JSON)
  • Znajomość kryptografii symetrycznej i asymetrycznej

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w Centrali Banku na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w zespole entuzjastów z wykorzystaniem najnowszych technologii
  • Opiekę medyczną, dofinansowanie do hobby, strefę zniżek i wiele innych
  • Atrakcyjną lokalizację: nieopodal stacji Metro Pole Mokotowskie
www.bankmillennium.pl/kariera/kontakt

w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się