Ta oferta pracy jest nieaktualna od 320 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Wsparcia Systemów Transakcyjnych w Departamencie Rozwoju Aplikacji

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 31.07.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Śtop

    W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół. Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

    Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w Warszawie na stanowisku:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: pracuj/DRA/SWST

    Główne zadania:

    • Rozwiązywanie problemów funkcjonalnych i technicznych systemów transakcyjnych
    • Analiza i usuwanie problemów zgłaszanych przez klientów zewnętrznych i wewnętrznych jako trzecia linia wsparcia
    • Przygotowywanie specyfikacji technicznej dla zmian systemowych
    • Przygotowywanie i wykonywanie testów mających na celu zapewnienie jakości wdrażanych rozwiązań
    • Wsparcie pracy wewnętrznych użytkowników systemów transakcyjnych w zakresie analizy funkcjonowania systemu i pomocy technicznej

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów magisterskich o profilu technicznym
    • Dokładność oraz umiejętność analitycznego myślenia
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie)
    • Umiejętność budowania kwerend SQL w środowisku relacyjnych baz danych
    • Dobra znajomość środowiska MS Windows i pakietu MS Office
    • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, dobra organizacja czasu pracy

    Dodatkowe atuty:

    • Ogólna znajomość mobilnych płatności oraz zasad działania kart płatniczych
    • Mile widziana wiedza z UML i Enterprise Architect
    • Znajomość technologii web services (SOAP, REST, JSON)
    • Znajomość kryptografii symetrycznej i asymetrycznej

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w Centrali Banku na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
    • Interesującą i odpowiedzialną pracę w zespole entuzjastów z wykorzystaniem najnowszych technologii
    • Opiekę medyczną, dofinansowanie do hobby, strefę zniżek i wiele innych
    • Atrakcyjną lokalizację: nieopodal stacji Metro Pole Mokotowskie
    www.bankmillennium.pl/kariera/kontakt

    w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
    W formularzu wpisz numer referencyjny.
    Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
    bottom