Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. wsparcia systemu Comarch XL

Centrum Techniki MACRO Sp. z o. o.

  • Suchy Las (pow. poznański)

    Suchy Las (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie wsparcia dla użytkowników systemu Comarch XL w zakresie prawidłowego obiegu procesów biznesowych

  • Zidentyfikowanie i rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez użytkowników.

  • Podstawowa administracja systemu, tworzenie kont użytkowników, modyfikacja uprawnień

  • Zbieranie informacji i dokumentowanie zapotrzebowania na zmiany w systemie Comarch XL, testowanie i odbiór dostarczonych rozwiązań

  • Przygotowywanie raportów w oparciu o potrzeby użytkowników.

  • Wprowadzanie modyfikacji systemu mających na celu automatyzację/usprawnienie działania podstawowych funkcji oraz udział projektach z zakresu optymalizacji działania systemu

  • Tworzenie dokumentacji systemu

  • Tworzenie, aktualizacja oraz udostępnianie instrukcji i materiałów szkoleniowych dla użytkowników systemu Comarch XL.

  • Współpraca z klientem wewnętrznym i dostawcami rozwiązań IT

  • Motywowanie zespołu

Podział czasu pracy
100%

Działania oparte na wdrożeniach, koordynacji systemu COMARCH

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (obsługa i rozwój systemu COMARCH ERP XL)

  • Wykształcenie minimum średnie, wiedza z zakresu IT i biznesu.

  • Znajomość języka SQL i środowiska bazodanowego MSSQL Server

  • Znajomość środowiska Office 365

  • Dobra organizacja pracy, systematyczność i dokładność

  • Komunikatywność i otwartość

  • Dobra organizacja pracy, dbałość o szczegóły

  • Samodzielność i proaktywność

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w firmie o uregulowanej pozycji na rynku (stanowisko stacjonarne)

  • Atrakcyjny system wynagradzania

  • Umowę o pracę

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Ubezpieczenie na życie

  • Spotkania integracyjne

  • Bonusy świąteczne

  • Dofinansowania do wakacji Twoich dzieci

  • Dodatkowe świadczenia socjalne

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

DNA Centrum Techniki MACRO:

• ZAANGAŻOWANIE

• PARTNERSTWO

• ODPOWIEDZIALNOŚĆ

• PASJA

• DOŚWIADCZENIE

Zapraszamy Cię na pokład MACRO. Przekonasz się, że te wartości towarzyszą nam na co dzień!

Twoja praca w okresie wdrożenia :

Podstawowy okres wdrożenia trwa około miesiąca. Podczas tego czasu będziesz wspierana / wspierany przez swoją przełożoną, Zarząd Firmy, a także zespół pracowników z back-office.

W tych dniach poznajesz organizację, jej strukturę, dostawców, funkcjonujące systemy i wdrażasz się do naszego zespołu.

Po tym czasie zaczynasz samodzielnie działać, jednak nie zapomnij, że my nadal chcemy Cię wspierać!

Centrum Techniki MACRO Sp. z o.o. – kilka słów o nas:

Ponad 30 – letnie doświadczenie w branży CNC i wypracowane, unikalne rozwiązania. Kooperacja z największymi, światowymi dostawcami oraz wiedza ekspercka wykorzystywana przy własnej produkcji i regeneracji narzędzi węglikowych. Zaangażowany zespół ekspertów, pracujących na wspólny wynik i stanowiący o naszej przewadze konkurencyjnej.

Te czynniki pozwalają nam – Centrum Techniki MACRO plasować się w ścisłej czołówce dostawców narzędzi do obróbki skrawaniem metali oraz filtrów mgły olejowych na terenie kraju.

Siedziba firmy zlokalizowana jest w Suchym Lesie, koło Poznania, gdzie chętnie spotkamy się podczas Twojej rozmowy kwalifikacyjnej oraz gdzie docelowo będziesz wykonywała/ wykonywał swoją pracę.

Przewiń do profilu firmy