Oferta pracy

Specjalista ds. Wsparcia Systemu - Helpdesk

MS SERVICES SP. Z O.O.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie i administracja systemu FFA wspierającego pracę naszego działu Merchandisingu

  • Rozwiązywanie problemów technicznych w ramach 2 linii wsparcia dla w/w systemu

  • Projektowanie i implementacja zmian w systemie dopasowanych do potrzeb klientów

  • Dbanie o bezpieczeństwo systemu, wykrywanie i eliminowanie nieprawidłowości

  • Praca nad rozwojem i optymalizacjami systemu

Nasze wymagania

  • Posiadasz przynajmniej 2 letnie doświadczenia w zarządzaniu systemem SFA lub FFA

  • Uczestniczyłeś we wdrożeniach systemów i znasz metodologię wdrożeń

  • Bardzo dobrze znasz program MS Excel

  • Jesteś proaktywny/a i ukierunkowany/a na współpracę i znajdywanie rozwiązań

  • Jesteś osobą zorganizowaną, skrupulatną i samodzielną

Mile widziane

  • Znajomość Microsoft Power BI

  • Doświadczenie w pracach z bazami danych

To oferujemy

  • Elastyczną formę zatrudnienia uzależnioną od preferencji Kandydata (umowa o pracę lub kontrakt B2B)

  • Pracę w systemie zdalnym

  • Stabilną i ciekawą pracę na rzecz lidera rynku

  • Przyjazne środowisko pracy

Etapy rekrutacji
1

Videorozmowa z Rekruterem

2

Videorozmowa lub spotkanie z przyszłym Przełożonym

MS Services tworzą praktycy wsparcia sprzedaży (outsourcingu sił sprzedaży, merchandisingu, promocji i animacji sprzedaży), którzy pracują dla liderów rynku (m.in. Procter & Gamble, Kompania Piwowarska, Mars Wrigley Confectionery, Pepsi Cola GB, Maspex).

Przewiń do profilu firmy