Oferta pracy

Specjalista ds. wsparcia systemu (MS Dynamics NAV)

Schenker Sp. z o.o.O firmie

  • Celna 3, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ważna jeszcze 3 dni
    do: 19 cze 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Schenker Sp. z o.o.

Celna 3

Szczecin

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MS Dynamics NAV

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność na utrzymanie, rozwój i konfigurację ustawień MS Dynamics NAV 9.0.

  • Wsparcie klientów w zakresie konfiguracji ustawień MS Dynamics NAV 9.0.

  • Szkolenie nowych użytkowników.

  • Implementacja zmian w systemie.

  • Tworzenie manuali oraz dokumentacji procesowej.

  • Ścisła współpraca z działem IT, w celu zapewnienia ciągłości procesu.

  • Informowanie współpracujących jednostek o zmianach zachodzących w ustawieniach systemowych.

  • Wnioskowanie o zmiany i nadzór nad ich realizacją.

Nasze wymagania

  • Znajomość system na poziomie zaawansowanym.

  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy na programie MS Dynamics NAV.

  • Doświadczenie w administrowaniu systemem, wprowadzaniu zmian, usprawnień.

  • Doświadczanie we wdrażaniu nowych klientów.

  • Doświadczenie w planowaniu i rozwoju systemu.

  • Doświadczenie we współpracy z działem IT.

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na pracę w środowisku międzynarodowym.

  • Zdolność analitycznego myślenia i przywiązania do detalu.

  • Umiejętność ustania priorytetów

  • Mile widziane doświadczenie w branży finansowej.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku.

  • Możliwość pracy zdalnej.

  • Umowę o pracę z pensją stała + premią miesięczną.

  • Realną możliwość wprowadzania zmian i usprawnień.

  • Narzędzia pracy – telefon, komputer.

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy na różnych poziomach stanowisk.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

Tak się u nas pracuje